Přejít k hlavnímu obsahu

Láska až za hrob: Justin Bieber poslal dojemný vzkaz své manželce k narozeninám. Fanynky šly do kolem

Info ikona
Bieber

Láska Justina Biebera a modelky Hailey je krásná. Dvojice si navzájem dokazuje lásku různými způsoby a hovoří se o nich, jako o nejstabilnějším páru showbyznysu. Co Bieber popřál své manželce k narozeninám?

Žijeme v nové době – rozchody se oznamují na sociálních sítích, rovněž i těhotenství nebo vyznání lásky. Celebrity si tyto projevy obzvláště oblíbily, protože tím tak nějak ukazují svoji lidskou tvář a získávají si tím mnohonásobně víc fanoušků. Své o tom ví i Justin Bieber a ten se se svými fanoušky tentokrát podělil o sérii fotek a dojemné vyznání lásky, která by si přála slyšel každá fanynka Justina. 

Justin Bieber vyznal svou nehynoucí lásku manželce Hailey Baldwin tím, že napsal ten nejúžasnější možný vzkaz na oslavu jejích 25. narozenin. "Moje srdce patří tobě. Moje oči patří tobě, moje rty patří tobě,“ napsal 27letý Bieber na Instagram k několika sladkým fotkám. "Jsem tvůj. Jsem tak požehnán, že jsem tvůj." Zpěvák nazvala Hailey „moje navždy“ a „moje královna“ a slíbil, že se o ni po zbytek svých dnů postará.

"Život nikdy nedával větší smysl, dokud ses nestala mojí ženou. Nikdy tě nepřestanu milovat, nikdy tě nepřestanu držet a nikdy tě nepřestanu chránit,“ napsal. "Ty, moje královno, jsi pro mě víc než dost a já strávím každý den tím, že se budeš cítit jako královna, kterou jsi." 

Outfity slavné dvojice si můžete prohlédnout na fotografiích: 

 

Nakonec dodal: „Jak by řekla vaše babička svým portugalským přízvukem ‚šťastné bursday baby‘, miluji tě do konce svého života a pak i potom. :).”

Několik jejich přátel se nahrnulo do sekce komentářů, aby se připojili k Bieberovi a popřáli modelce všechno nejlepší k narozeninám. "Nejroztomilejší!!! Všechno nejlepší k narozeninám Hailey ❤️,“ napsala Kim Kardashian. „Všechno nejlepší k narozeninám @haileybieber! :),“ komentoval syn Davida a Victorie Beckhamových Romeo.

Baldwin oslavila své 25. narozeniny velkou párty, kde se hosté dobře bavili, soudě podle množství fotek, které byly všechny černobílé.