Přejít k hlavnímu obsahu

Kristen Stewart šokovala fanoušky, když označila svůj vztah s Robertem Pattisonem jako "mladý a hloupý"

Info ikona
Stmívání

Kristen Stewart řekla, že si uvědomila, že chemie na obrazovce a mimo obrazovku nemusela být ideální pro všechny zúčastněné, ale že byla perfektní na to, co ona a Pattinson museli předvést divákům ve známém Stmívání.

V rozhovoru pro The New Yorker Stewart nazvala vztah „mladý a hloupý“, ale také poznamenala, že pro filmy Twilight (Stmívání) to bylo to, co diváci chtěli vidět a cítit. "Bylo tak jasné, kdo jak pracoval," řekla. Dodala, že Pattinson "měl intelektuální přístup, který byl kombinován s 'je mi to fuk' a já byla jako: 'Uf, dobrá tedy'."

Vztah s Robertem už by asi zpátky nechtěla vracet

"Byli jsme mladí a hloupí, a neříkám, že jsme film nemohli udělali mnohem lepší," pokračovala. "Toto potřeboval cítit každý, kdo hraje takové role." Se svým novým filmem Spencer, který sbírá ceny, Stewart říká, že je vděčná, když nyní všichni kritici, kteří ji odmítli kvůli filmu Stmívání, vidí, že dokáže mnohem víc."Je zábavné, když si lidé myslí, že tě znají," řekla. "Myslel sis, že budu dělat Bellu ze Stmívání navždy? Takhle jsi mě viděl? Jestli jsi mě takhle viděl, takses opravdu spletl, protože dokážu mnohem víc než to."

Luxusní bydlení Karolíny Kurkové: Modelka se pyšní dokonalým výhledem, ale také zdí pokrytou hovězí kůží

svetzeny.cz

Dalším faktem, který si fanoušci pravděpodobně zapamatovali – ale náhodnější čtenáři možná zapomněli – je, že Stewart ukořistila roli Belly částečně proto, že byla vychována s vlčími psy. Režisérka Stmívání Catherine poznamenala, že během konkurzu se Stewart "jen tak trochu zmínila, že byla vychována s vlky, skutečnými vlky - že se rodina o vlky stará." Ve skutečnosti to byli vlčí psi, ale tento malý detail jí nezabránil předvést tyto dovednosti, když došlo na interakci s hybridem vlka a muže Taylorem Lautnerem.