Přejít k hlavnímu obsahu

Kazma a Andrea Kalousová se rozešli: Vzkazy, které si věnovali na sítích, jsou ty nejdojemnější, které jsme kdy četli

Info ikona
Kazma a Andrea Kalousová

Moderátor Kamil „Kazma“ Bartošek a Česká Miss World Andrea Kalousová se rozešli. Oznámili to včera na svých sociálních sítích. Jejich rozchod proběhl v klidu a oba dva zůstávají přáteli. To se však nedá říct o Kazmově rozchodu s Kateřinou Kristelovou.

Rozchod s Andreou Kalousovou proběhl poklidně

Včera na sociálních sítích moderátor Kamil „Kazma“ Bartošek a Česká Miss World Andrea Kalousová zveřejnili příspěvky, které rozesmutnily nejednoho jejich fanouška. Krásný pár tvořili pět let, teď je však jejich lásce konec. Ačkoliv si oba dva střeží svoje soukromí, přišlo jim fér vůči fanouškům jít s pravdou ven a napsat, jak se věci mají. „Miluju ve svém životě drive, smích, harmonii a lásku. ,A tohle všechno jsem díky Tobě měla. Mohli jsme být tisíce kilometrů od domova, ale ja se s Tebou nikdy nebála a cítila se v bezpečí. A tak jsem se cítila po celých krásných 5 let. Nebyla bych bez tebe člověkem jakým jsem dnes. Vyrobil jsi ze mě yesmanku a popostrčil mě do spoustu šíleností, ze kterých bych jinak měla strach. Občas dokážu bejt pěknej nervák, ale tys mě dokázal vždy uklidnit - jako bys na to měl snad přímo vyrobenej klíč,“ nešetřila chválou Andrea Kalousová.

Dojemný vzkaz zveřejnil na svém instagramu i Kazma. „Jsi o 11 let mladší a přesto jsi mě toho tolik naučila. Ukázala jsi mi, co je v životě opravdu důležité, i jak se má člověk správně dívat na svět. Dávala jsi na mě pozor, abych nesešel z cesty. A vracela mě zpátky na základnu pokaždé, když jsem si o sobě začal myslet, že jsem něco víc než jenom obyčejnej mravenec, jak jsi mi s oblibou říkávala. Dala jsi mi to, co potřebujeme všichni stejně. Bez ohledu na to, kdo jsme, jak jsme velcí nebo jak silní vypadáme navenek - bezelstnou, upřímnou lásku. Děkuju ti za to.“

Ačkoliv jejich vztah skončil, oba dva dle příspěvků zůstávají přáteli a jsou ochotni se do budoucna navzájem podpořit. Kazma v příspěvku píše, že Andrea byla celý jeho vesmír a stále na ní bude zpovzdálí dávat pozor. Andrea Kalousová zase vzkazuje, že životem spolu budou kráčet jako přátelé. Dle jejích slov je vděčná za to, že to tak může být.

Rozchod s Kateřinou Kristelovou tak dojemný nebyl

Moderátor Kamil „Kazma“ Bartošek chodil v minulosti se známou moderátorkou Kateřinou Kristelovou. Jejich rozchod rozhodně neproběhl tak v klidu, jako ten s Andreou Kalousovou. „Je těžké přiznat si, že člověk udělal chybu. O to víc, když je nucen učinit tak veřejně. Dnes 27.12.2013 po roce a půl přiznávám, udělal jsem chybu a oficiálně se rozcházím s Kateřinou Kristelovou,“ napsal tehdy na sociální síť známý moderátor dle informací Super.cz. O skutečném důvodu jejich rozchodu lze pouze spekulovat, protože ani Kateřina Kristelová nebyla příliš sdílná a „nechtěla prát špinavé prádlo na veřejnosti“.

Pro iDNES tehdy uvedla: „Jakýkoliv svůj vztah, na rozdíl od Kamila, neberu jako chybu, ale jako zkušenost. Přesto se v konci pro mě velká chyba objevila a jsem ráda, že ne na mém přijímači. Nemyslím si, že rozchod patří na facebookovou zeď. Vystavovat někoho, koho jste miloval, pranýřování puberťáků přijde mně, mým přátelům i rodině jako dětsky nevyrovnaný a legrační počin, ze kterého není cesty zpět.“

Kazmovo oznámení rozchodu nebylo zrovna empatické, obsahovalo totiž i žertovně napsanou pasáž o konkursu na novou partnerku. „Casting na novou Kazmovu holku se bude konat začátkem ledna v prostorách Slavičínské Sokolovny. Zájemkyně o tento lukrativní post, posílejte pouze své fotografie (bez životopisů a keců, že jezdíš ráda na koni). Námi vybrané dívky obešleme emailem s bližšími informacemi. Pořadatel si vyhrazuje právo se v případě mírného deštíku na všechno vykašlat.“ Kvůli této pasáži dokonce někteří fanoušci považovali celý rozchod za jeden z Kamilových vtípků. Pravý důvod jejich rozchodu není dodnes znám.

Zdroje: Super.cz, iDnes, Instagram Andrey Kalousové, Instagram Kazmy

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.