Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston v slzách: Dojemnými fotografiemi se rozloučila se svým milovaným tatínkem

Info ikona
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston (53) prožívá bolestné životní období. Ve věku 80 let zemřel její milovaný tatínek John Aniston. Herečka se s tatínkem rozloučila sérií krásných rodinných fotografií, které dosud nikdo neviděl.

Hvězda Přátel Jennifer Aniston oplakává úmrtí v rodině. Zemřel její milovaný tatínek John. „Milý tatínku… John Anthony Aniston,“ začíná svoje rozloučení herečka. Byl jsi jedním z nejkrásnějších lidí, které jsem kdy poznala. Jsem tak vděčná, že jsi se vznesl do nebes v míru – a bez bolesti a 11.11.,prozradila kráska.

Aniston měla s tatínkem lepší vztah než s matkou

Poté, co se z jejího života vytratil otec, který odešel, když bylo Jennifer devět let, nastalo peklo ve vztahu s matkou, která začala být velice kritická, zvláště co se vzhledu a cílů týče. „Byla kritická,“ prozradila herečka v rozhovoru pro The Hollywood Reporter v roce 2015. Byla vůči mně velmi kritická. Byla modelka – nádherná a ohromující. Já ne. Nikdy jsem nebyla. Upřímně si to nemyslím ani teď, což je v pořádku,“ svěřila se herečka.

Série rodinných fotografií na rozloučenou

Vždy jsi měl perfektní načasování. To číslo pro mě teď bude mít navždy ještě větší význam. Budu tě milovat až do konce věků,napsala dojemně herečka a přidala sérii fotek, která vás dojme. Maminka herečce zemřela v roce 2016, nyní přišla i o tatínka.

Zdroj článku