Přejít k hlavnímu obsahu

Jenna Bentley popsala své zážitky z proslulého sídla zakladatele a vydavatele časopisu Playboy Hugha Hefnera a jeho exkluzivních večírků

Info ikona
Jenna Bentley

„Kdyby tak zdi mohly mluvit,“ pronesla bývalá modelka Playboye Jenna Bentley. V jednom z rozhovorů otevřeně popsala své zážitky z večírků na pozemku Hugha Hefnera za 100 milionů dolarů a zákulisí modelingového průmyslu i práce pro dospělé a Playboye. S Hefnerem prý nikdy neměla intimní vztah, ale mít různé přítelkyně bylo pro Hefnera zkrátka jeho vizitkou.

Večírky plné neřesti

Dvaatřicetiletá Jenna Bentley se objevila na obálce časopisu Playboy v roce 2018. V rozhovoru s Ginou Stewart promluvila o době, kdy se rozhodla přestěhovat se do sídla kulturní ikony Hugha Hefnera v Los Angeles. Bydlela zde od roku 2007 do roku 2008. Hefner prý měl v sídle tři hlavní pokoje pro své oficiální přítelkyně a manželku, zatímco 12 dalších dívek, které s nimi žily, bydlely v přilehlém Bunny House (Dům pro zajíčky). Bentley se prý se svou výškou 180 cm pokoušela do modelingového průmyslu proniknout klasickým chozením po mole, než přešla k „práci pro dospělé“ a focení pro Playboye kvůli tomu, že ji řada modelingových agentur odmítla kvůli přirozeně velkým prsům. Když se pak Bentley rozhodla nastěhovat do neblaze proslulé vily Hefnera, musela prý podepsat dohodu o mlčenlivosti z mnoha důvodů. Jedním z nich byl prý fakt, že se na večírcích plných neřesti objevovali slavní hudebníci, politici a různé celebrity. „Ó, kdyby tak zdi mohly mluvit,“ uvedla v rozhovoru. Večírky prý byly naprosto legendární a byly divočejší, než si dokážou lidé představit. Na večírcích prý nechyběly na podnosech sexuální hračky ani drogy. Kvůli smlouvě o mlčenlivosti se však Bentley nemohla o večírcích rozpovídat více.

Bella Hadid po letech přiznala plastiku nosu, kterou podstoupila ve 14 letech! Svého rozhodnutí hluboce lituje

svetzeny.cz

Konec Playmate

Navzdory šílenství, kterého byla Bentley pravidelně svědkem během večírků, si užívala okázalý styl sídla. V sídle se totiž nacházelo kino, zvířata, trampolíny, stylisti, uklízečky, kuchařky, zkrátka všechno pro to, aby se dívky mohly jen povalovat po domě. Prý tam byl dokonce telefon, na kterém si dívky mohly během dne i noci říct o cokoliv. Pro dívky platily však i zákazy, kdy třeba nesměly vycházet z domu po 21. hodině a pochopitelně nesměly mít partnera. K samotnému Hefnerovi pak řekla, že se svými přítelkyněmi neměl intimní vztah. Šlo pouze o jeho image a aby vypadal dobře na fotografiích. Bentley se v rozhovoru také dobře bavila nad tím, že lidé věří tomu, že si téměř devadesátiletý muž užíval v posteli s mladými dívkami. Hefner byl podle ní milý a laskavý ke všem a snažil se, aby se všechny dívky měly co nejlépe. Byl prý také velice zábavný. Žití v sídle bylo podle ní jako žít splněný sen, kde měla každá dívka pocit, že je výjimečná. Bentley se od doby, kdy pak opustila sídlo Playboye, dostala mezi 0,01 procenta nejlepších tvůrců na platformě OnlyFans, kde údajně vydělává desítky tisíc dolarů týdně zveřejňováním okázalých snímků a videí. Bentley dokonce tvrdí, že si zde vydělává mnohem víc peněz, než kdy měla jako modelka nebo Playmate. Proslulý Hugh Marston Hefner zemřel 27. září roku 2017.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Plastiky celebrit, které se opravdu nepovedly: Břicho Tary Reid, omlazení Priscilly Presley a další zpackané zákroky

svetzeny.cz

Zdroj: NY Post