Přejít k hlavnímu obsahu

Jaromír Jágr prožívá velkou životní ztrátu. Do nebe posílá dojemný vzkaz

Info ikona
Jaromír Jágr

Legenda českého hokeje Jaromír Jágr (50) informoval své fanoušky o smutné životní události. Ve věku 82 let zemřel jeho milovaný tatínek Jaromír Jágr starší. Jak se slavný hokejista rozloučil se svým tátou?

Jaromír Jágr zažívá smutné období. Zemřel jeho milovaný tatínek, který právě Jaromíra přivedl k hokeji a vděčí tak za celou jeho hvězdnou kariéru. Bývalý hráč a prezident Kladna Jágr starší byl od roku 2014 členem Síně slávy kladenského hokeje. Tatínek Jaromíra měl delší dobu zdravotní problémy, které bohužel nedokázal překonat.

Jágr informoval o úmrtí na svém Instagramu

Jaromír Jágr informoval fanoušky na svém účtu a napsal: „Jestli je pravda, že si děti před narozením vybírají rodiče, tak mé první rozhodnutí bylo to nejlepší, které jsem kdy udělal,“ dojal všechny Jágr a dodal: „Děkujeme za vše, tati.“

Jak se Jaromír Jágr dostal k hokeji?

"Pracoval jsem tehdy v jednom podniku se Zdeňkem "Bicanem" Průchou, který tam měl na starosti mládežnické trenéry. A ten mi řekl, ať kluka přivedu, že určitě bude mít figuru po mně a bude hrát beka," řekl Jágr starší. „K tomu ale nikdy nedošlo, syn hrál od začátku v útoku a střílel gól za gólem. Nejdříve jako centr, poté se přesunul na pravé křídlo,“ prozradil v rozhovoru pro Týden.cz v roce 2012.

Zdroj článku