Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadá dcera zesnulého Paula Walkera? Kráska se pochlubila nečekaným životním krokem

Info ikona
Paul Walker

Meadow, které je 22 let, předvedla svým fanouškům zásnubní prsten. Mohli bychom namítat, že je na svatbu ještě mladá. Co ovšem ale opravdu všechny překvapilo je fakt, že Meadow navlékla zásnubní prsten zhruba měsíc poté, co ona a herec Louis Thornton-Allan potvrdili svůj vztah.

Modelka a dcera Paula Walkera řekla „ano“ herci Louisovi Thorntonovi-Allanovi. Dvaadvacetiletá Meadow ukázala svůj zásnubní prsten na Instagramu v pondělí při plavání v bazénu. Bylo vidět, jak drží ruku před obličejem, předvádí diamantový prsten a chichotá se.

Thornton-Allan sdílel video na svých Instagram Stories a zveřejnil fotografii Meadow, jak sedí venku a drží cigaretu se zásnubním prstenem na prsteníčku. Ti dva potvrdili svůj vztah začátkem července, když herec zveřejnil spolčenou fotografii z gauče, jak se na sebe navzájem usmívají. Nejlepší přítel?,“ napsal Thornton-Allan v popisku. Walker okomentovala fotografii slovy: „Má lásko?.“

V červnu se modelka veřejně objevila na červeném koberci při premiéře Rychle a zběsile 9, což je nejnovější díl franšízy, díky které se proslavil její zesnulý otec Paul Walker. 20. výročí od prvního debutu franšízy si připomněla filmovým plakátem svého otce na Instagramu. 20 let… byly mi 2 roky, když cesta začala. Jsem ráda, že mám po boku svoji rychlou rodinu. Rychle a zběsile 9 je venku!,“ napsala do popisku.

Letos 30. listopadu uplyne osm let od smrti Paula Walkera při tragické dopravní nehodě.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.