Přejít k hlavnímu obsahu

Jak by celebrity vypadaly s jinou barvou očí: Podívejte se na modrookou Monicu Bellucci a hnědookou Angelinu Jolie

Info ikona
Placeholder image

Dovedete si krásnou Angelinu Jolie představit bez jejích pronikavých zelených kočičích očí? A jak by se vám líbila Monica Bellucci jako modrooká tmavovláska? Podívejte se na to, jak by celebrity vypadaly s jinou barvou očí, ta mnohdy dovede změnit celkovou vizáž člověka. Dozvíte se také, jaké oči jsou atraktivní.

Barva očí dovede změnit celkový vzhled

Většina celebrit mění vzhled jako chameleon, zkoušejí různé vlasové kreace, kvůli rolí přibírají, následně zase hubnou a make-up od profesionálů je dokáže proměnit k nepoznání...Nikoho tak nepřekvapí, že řada slavných osobností mění i svou barvu očí, věděli jste, že Paris Hilton ve skutečnosti nemá oči od přírody modré? Některé celebrity mají natolik výrazné oči, že si je jen těžko představíme s jinou barvou duhovky. Tak například zelené kočičí oči Angeliny Jolie se už staly její „osobní značkou“. K „Femme Fatale“ Monice Bellucci zase patří pronikavé čokoládově hnědé oči a Milla Jovovich každému utkvěla v paměti díky svým výrazným šedozeleným očím. Jak by tyto celebrity vypadaly s jinou barvou očí? Podívejte se na video níže a posuďte sami, komu by změna spíše prospěla, a kdo by se jí měl spíše vyvarovat.

Celebrity bez make-upu: Lady Gaga je k nepoznání, Celine Dion zná elixír mládí

svetzeny.cz

První proměna patří seriálové Daenerys, herečce Emilii Clarke. Ta fanouškům Hry o trůny učarovala svýma hlubokýma zelenýma očima, hnědé k ní poněkud nepasují. Dále se můžete podívat kupříkladu také na indickou modelku a herečku a taktéž Miss World, Aishwaryu Rai. Ani té by hnědé kontaktní čočky příliš neslušely. Zato Anne Hathaway vypadá se svýma čokoládově hnědýma očima naprosto nádherně, modré kontaktní čočky by jí naprosto změnily výraz tváře. To samé platí o Monice Bellucci, Jessice Alba a Catherine Zeta-Jones, ty si bez tmavých pronikavých očí sotva dovedeme představit. Stejně tak zvláštně vypadá Angelina Jolie s hnědýma očima, zelené kočičí oči k ní neodmyslitelně patří, stejně tak jako k Mile Kunis, herečce z oblíbených komedií. Obecně se dá říct, že tyto celebrity dostaly do vínku nadělenou krásnou barvu očí, která k nim perfektně pasuje a mnohdy je jejich osobním „brandem“.

 

Nejkrásnější oči v Hollywoodu má Scarlett Johansson

Hollywoodských krásek s nádhernýma očima je spousta, ale jedna dle vědy vede. Je to blonďatá diva Scarlett Johansson, která se pravidelně umisťuje v žebříčcích nejkrásnějších žen světa. Dle odborníka na plastickou chirurgii Dr. Juliana De Silvy, který se dlouhodobě zabývá ženskou krásou, má Scarlett Johansson z hlediska jeho vědeckých poznatků a měření perfektní oči. Pokud bychom však vzali do úvahy obličej celkově, pak ji porazí její momentálně velmi mediálně propíraná herecká kolegyně Amber Heard. Nejkrásnější obočí pak prý má Kim Kardashian.

V žebříčcích atraktivity vítězí modrá a hnědozelená

Modrá a hnědozelená – to jsou dle nové studie dvě nejatraktivnější barvy očí. Modrá se nejvíce líbí ženám na mužích a pánové zase jednoznačně dávají přednost hnědozeleným očím. Zjistil to průzkum provedený ve Velké Británii výrobcem kontaktních čoček. Naopak nejméně se líbila pouze uměle dosažitelná fialová.

Zdroje: Jasna Strona, The List, Unilad, Best Life Online