Přejít k hlavnímu obsahu

Jak by celebrity vypadaly bez plastik: Podívejte se na stárnoucí Cher, Melanii Griffith či Priscillu Presley

Info ikona
Cher

Jak by vypadaly celebrity bez pomoci plastické chirurgie? Na tuto otázku má odpověď brazilský grafik Hidreley. Ten si s myšlenkou pohrál, a vy se tak můžete podívat na stárnoucí Cher a přirozenou Melanii Griffith, Priscillu Presley a další slavné osobnosti.

Cher by přirozenost nesmírně slušela

Zpěvačka Cher má pověst nestárnoucí hvězdy. Sama se netají tím, že stárnutí dle svých slov vyloženě nesnáší. Svěřila se s tím novinářům v interview dva roky zpátky. Postěžovala si na projevující se únavu, kvůli které je příprava na koncerty mnohem náročnější.

Co jste čekali, že řeknu, že se mi to líbí? Každá upřímná žena by vám řekla, že to není žádná legrace.

V rozhovoru si také rýpla do mnohem mladších žen, než je ona sama. Dle jejího názoru mnohdy nejsou schopné dělat to, co ona ve svých 76 letech. Musí se jí nechat, že je ve svém věku velmi aktivní, stále nahrává nové písně, angažuje se i jako environmentální a politická aktivistka. Nejvíce se soustředí na záchranu slonů.

Když se jí v jiném rozhovoru ptali na to, čemu vděčí za svůj mladistvý vzhled, odpověděla, že především tomu, že nepodlehla žádným neřestem a zlozvykům – nikdy nepila, nekouřila ani nebrala drogy. V rozhovoru se ani slůvkem nezmínila o plastikách v souvislosti se svým nynějším vzhledem. Níže se můžete podívat, jak by dle grafika, který si říká Hidreley, vypadala bez plastik.

Nejkrásnější maminky celebrit: Už víme, po kom Angelina Jolie či Britney Spears zdědily krásu

svetzeny.cz

Melanie Griffith by bez plastik vypadala úplně jinak

Rozdíl podoby Melanie Griffith s a bez plastik je skutečně markantní, dle tvorby grafika Hidreleye by bez úprav byla slavná hollywoodská herečka úplně jiným člověkem. Sama Melanie Griffith si uvědomuje, že plastiky jí příliš neprospěly. Její obličej jeden čas připomínal spíše strnulou masku. To, že jí úpravy spíše škodí, jí začalo docházet, když se lidé začali bavit o tom, co to se svým vzhledem udělala, že si vůbec není podobná. Výplně v obličeji nazvala „svinstvem“ a nechala si je rozpustit. Doufá, že dnes už vypadá „normálně“. Jak by možná vypadala bez všech zákroků, které podstoupila, si můžete prohlédnout v galerii výše.

Jennifer Aniston ukázala své dokonalé tělo v bikinách na pláži. Fanouškům spadla brada

svetzeny.cz

Priscilla Presley by bez plastik stárla s grácií

Priscille Presley by to bez plastických operací slušelo mnohem více – stárla by s grácií. Bohužel v honbě za mladistvým vzhledem zašla až příliš daleko. Její obličej je dnes poznamenán množstvím estetických zákroků. Bohužel jeden z nich byl proveden naprosto neodborně. Svěřila se totiž do rukou dnes již nechvalně proslulého „doktora“ Davida Serrana, který jí do obličeje píchnul silikon, který se používá pro průmyslové účely. Jak asi tušíte, výsledek rozhodně nebyl dle představ Priscilly Presley. Nakonec se ukázalo, že obětí bylo více, někteří si stěžovali na hrboly či paralýzu obličeje. Ukázalo se, že onen „doktor“ je ve skutečnosti zdravotní bratr, který neměl oprávnění tyto zákroky vykonávat. Soud jej poslal na 18 měsíců za mříže. Kromě tohoto zákroku má mít Priscilla také prý face-lift, několik laserových ošetření a výplně rtů a tváří. Přitom by jí to bez plastik velmi slušelo.