Přejít k hlavnímu obsahu

Heidi Klum se ve svých 49 letech ukázala ve spodním prádle spolu s dcerou. Tělo má jako bohyně

Info ikona
Heidi Klum

Heidi Klum (49) a dcera Leni tančí ve spodním prádle, když „oslavují ženy“ v nové kampani na spodní prádlo. Heidi i ve svých téměř padesáti letech dokázala, že je v sobě supermodelku rozhodně nezapře. Vedle své dcery, které je 18,vypadá jako starší sestra, nikoli matka. Podívejte se sami!

Heidi Klum a její 18letá dcera Leni právě znovu ukázaly výjimečnou cestou své pouto mezi matkou a dcerou. V nové kampani s italskou intimní značkou Intimissimi obě přijaly svou přirozenou krásu a slavily jeden druhého. "Příběh sebevědomí, radosti ze života a lásky mezi matkou a dcerou," popsala značka na Instagramu.

Heidi Klum a Leni spolu poprvé byly jako modelky na focení obálky německého Vogue v prosinci 2020

Není žádným tajemstvím, že Leni debutovala v modelingu v 16 letech po boku své maminky, bývalého andílka Victoria's Secret, když zdobila obálku německého Vogue z ledna/února 2021, samotné focení probíhalo v roce 2020.

"Jsem tak nadšená z mé první obálky!! Na natáčení jsem si užila tolik legrace s @voguegermany, nemohla jsem snít o lepším začátku!! Děkuji, že jsi po mém boku @heidiklum," napsala Leni na Instagram

Ve věku 96 let zemřela Angela Lansbury ze seriálu To je vražda, napsala. V životě si zažila mnoho trápení. Manžel ji podváděl a děti skončily na drogách

svetzeny.cz

Dojemný dopis dceři

Moderátorka a modelka napsala srdečný vzkaz Leni a poznamenala, jak je na ni hrdá za to, že je svoji „vlastní ženou“ a šla svou vlastní cestou.

"Vždy přesně víš, co chceš a co nechceš. Nejsi žádné mini-já a jsem za tebe ráda, že teď můžeš ukázat, kdo TY dopravdy jsi," napsala Klum v němčině.

Navzdory tomu, že Leni přiznala, že „nikdy neměla možnost vyrůst „normálně“, Klum dále napsala: „Ale co je normální? Vyrůstat se třemi různými tatínky... A řekla bych: nic z toho ti neublížilo. Naopak: jsi sebevědomá mladá žena, tvrdě pracuješ na svých cílech. A co je ještě důležitější... jsi opravdu skvělý člověk se srdcem na pravém místě.“

Leni studuje za velkou louží v New Yorku

V srpnu se Heidi rozloučila s dcerou symbolicky i na svém Instagramu a zvolila starší fotku, na které se prochází na Victoria's Secret Fashion Show, zatímco je těhotná s Leni. "Dnes je tvůj velký krok k odchodu na vysokou školu... Zdá se, že tato fotka byla pořízena teprve včera, když jsem byla ve čtvrtém měsíci těhotenství, s tebou v bezpečí a v pořádku v mém břiše," napsala Klum.

Příspěvek zakončila povzbudivými slovy: "Někdy bych si přála, abych tě mohla mít vždy tak blízko, ale vím, že teď je čas, abys roztáhla křídla a letěla. Vzlétni, buď v bezpečí a záři, moje Leni," ukončila dojemně. 

Zdroj článku