Přejít k hlavnímu obsahu

Gwyneth Paltrow odhaluje, že málem zemřela při narození dcery Apple Martin

Info ikona
Gwyneth

Herečka vedla upřímný rozhovor o pozitivitě těla a porodu. Prozradila mimo jiné i komplikace, které provázely její porod.

Gwyneth Paltrow začíná otevřeně mluvit o pozitivitě těla a o porodu. Během vystoupení v podcastu herce Daxe Sheparda a Moniky Padman Armchair Expert, 49letá herečka prozradila, jaké bylo narození její dcery Apple Martin, kterou počala s ex partnerem Chrisem Martinem. Nechybělo málo a její porod mohl být téměř osudným...

Během podcastu Gwyneth odhalila nové podrobnosti z narození jejího nejstaršího dítěte, když diskutovala o pozitivitě těla a jizvách, které přicházejí spolu s císařským řezem.

"Měla jsem dva císařské řezy," vzpomínala v podcastu. "Moje dcera byla v nouzi, bylo to šílené, málem jsme zemřeli. Jednu chvíli to vypadalo opravdu velmi špatně."

Pokračovala a vysvětlila, že po císařských řezech jí zůstala jizva, na kterou nebyla zvyklá. "Říkáš si: 'ó wow, to tam nebývalo'. A není to tak, že by to bylo špatné nebo že to chceš soudit, ale prostě si říkáš: ''Ach můj bože.''“

Paltrow nešla do dalších podrobností o porodu Apple, ale již dříve uvedla, že měla zkušenost blízkou smrti. A to když potratila, když byla těhotná s třetím dítětem. "Měla jsem opravdu špatnou zkušenost, když jsem byla potřetí těhotná a nevyšlo to a málem jsem zemřela," řekla  Daily Mail  v roce 2013. "Takže to vnímám jako: 'Jsme tu v tento moment dobře, nebo bychom se měli vrátit a zkusit to znovu?"

Během vystoupení v podcastu Paltrow také kritizoval velmi nerealistické tlaky a očekávání, které přicházejí spolu se sociálními médii, zejména pro ženy.

„Díky bohu, že v době, kdy jsem měla děti, nebyl Instagram, protože teď je to zvláštní, když někoho vidím jak hned sdílí vše na sociální síť: ‚Ach, právě jsem porodila," a říkám si ‚wow, to bych neudělala."

Gwyneth ještě dodala: "Nelíbí se mi, jak nás teď krmí všemi těmi dalšími obrazy toho, jak bychom měli všichni vypadat. čas – děti, žádné děti, cokoliv.“

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.