Přejít k hlavnímu obsahu

Fanoušci šílí: Pan Božský je zpátky. Podívejte se na první fotky z natáčení, kde jsou Carrie a pan Božský spolu!

Info ikona
Sex ve městě je zpátky

Přeneste se do New Yorku a představte si rušné ulice a věčně pobíhající módní ikonu, Sarah Jessicu Parker. Je to 23 let od první epizody a fanoušci šílí, protože na natáčení se nyní objevil herec Chris Noth neboli pan Božský. Podívejte se na fotografie, jak to dvojici sluší!

Původní Sex ve městě

V roce 1998 se sitcom HBO objevil na televizních obrazovkách a představil čtyři třicetileté newyorské ženy, které se posouvaly v kariéře a pyšnily se velmi působivými a designovými šatníky, nejsilnějšími ženskými přátelstvími a fascinujícím milostným a sexuálním životem. Seriál, který byl založen na stejnojmenné knize autorky Candace Bushnell, probíhal šest sezón a poté se po čtyřleté přestávce vrátil se dvěma filmy.

Aktuálně

Nyní si stanice HBO objednala 10 epizod, kdy každá bude mít 30 mninut. Čeká nás tedy deset večerů, kdy budeme napnutí jako struny, jak to s triem Carrie, Charlotte a Miranda dopadlo. Nový Sex ve městě je popsán jako 'nová kapitola' seriálu Sex ve městě, podle knihy autorky Candice Bushnell a televizního seriálu od Darrena Starra (který si získal pozornost vytvořením Emily In Paris pro Netflix).

Součástí seriálu bude i Covid

"Covid-19 bude zjevně součástí příběhu, protože ve městě tyto postavy žijí. A jak se projevilo ve vztazích, když přátelé zmizí? Pevně ​​věřím, že to spisovatelé všechno zohlední,“ řekla herečka Sarah Jessiva Parker. 

 

Pan Božský na scéně

Nebylo jisté, zda je pan Božský objeví v nové sérii, jelikož hodně fanoušků namítalo, že už dávno "božský" není. Nicméně, jak můžete vidět na fotkách, svoje kouzlo ani s věkem neztratil. 

Prohlédněte si galerii