Přejít k hlavnímu obsahu

Fanoušci se strachují o nejslavnější českou herečku Jiřinu Bohdalovou. Přiznala vážnou nemoc a další ránu osudu

Jiřina Bohdalová letos oslavila 92. narozeniny a vždy ve společnosti hýří dobrou náladou a optimismem. Přiznala bolesti zad, ovšem to nebyly ty nejděsivější momenty. Herečka prodělala vážnou nemoc a nyní se možná bude muset rozloučit se svým milovaným pořadem v televizi.

Mohlo by se vám líbit

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

Patří k nejzářivějším hvězdám našeho hereckého nebe. Pracovat s nimi je ale občas za trest. Pomyslná korunka za až hollywoodské manýry patří rozhodně Tatianě Dykové (44), za svobodna Vilhelmové. Kdo další umí pořádně zatopit pod kotlem režisérům i veřejnosti?
svetzeny.cz

O zdravotním stavu herečky se spekuluje nějaký ten pátek. Chřipka a velké problémy ze zády ovšem zdaleka nebyly to nejhorší, co slavnou herečku postihlo. Ona sama je na slovo skoupá, ale profesor Petr Neužil potvrdil, že stav herečky byl neuvěřitelně vážný.

Kritický stav Bohdalové

Jiřinka přežila plicní embolii. Děkujeme také koronární jednotce,“ prozradil. Fenomenální herečce docházely síly, ovšem nakonec se ukázala jako velká bojovnice a plicní embolii překonala. V jejím věku už je takové onemocnění fatální, ale Jiřina Bohdalová znovu potvrdila, že její rodina má tuhý kořínek.

Mohlo by se vám líbit

Jiřina Bohdalová poprvé ukázala svoji blízkou rodinu. Vnuci i praneteře přijeli na oslavu 92. narozenin až ze Švédska

Legendární herečka Jiřina Bohdalová oslavila 92. narozeniny a dárek dostala vskutku velkolepý. Až ze Švédska přijeli členové rodiny a fanoušci si je díky Simoně Stašové mohli vůbec poprvé prohlédnout. Jak vypadají vnuci, synovec a praneteře slavné české herečky?
svetzeny.cz

Přijde o kšefty?

Aha! přichází s informací, že se stahují mračna nad pořadem Jiřiny Bohdalové Hobby naší doby. Nová ředitel televize údajně zvažuje zrušení pořadu, kterému bylo již dříve vytýkáno, že nemá zcela moderní pojetí.

Pravdu zůstává, že by se slavné herečce hodil spíš klidový režim, než neustálá práce.

Zdroj článku