Přejít k hlavnímu obsahu

Demi Moore, Macaulay Culkin a další celebrity, které měly svatbu jako teenageři

Info ikona
Macaulay Culkin

Pokud jde o vztahy, celebrity jsou známé rychlostí, jakou ty jejich probíhají. Od randění přes zasnoubení až do manželství se mnohdy dostanou během několika měsíců. Rozhodně jim tedy nelze upřít, že se nebojí posunout vztah na další úroveň. Někdy však dělají příliš unáhlená rozhodnutí velmi brzy, dokonce když jsou ještě teenagery. Možná se vám vybavil Justin Bieber a Hailey Baldwin, kteří se vzali ve věku 24 a 22 let, ale v porovnání s věkem některých celebrit jde o poměrně vysoký věk. Existuje totiž dost slavných osobností, které vstoupily do manželství, když ještě nebyly dost staré na to, aby legálně pily alkohol nebo dokonce volily. Většina těchto vztahů skončila rozvodem.

Demi Moore a Freddy Moore

Demi Moore získala své slavné příjmení z prvního manželství. Freddyho Moora si vzala roku 1980, když jí bylo pouhých 17 let. Freddy byl o 12 let starší než ona. Pár spolu vydržel asi jen čtyři roky, než se nechal rozvést. Ačkoliv Demi o svatbě veřejně nemluvila, Freddy v roce 2018 prozradil pár detailů o jejich vztahu pro jeden australský časopis, kdy řekl, že se spolu začali vídat v roce 1979, když bylo Demi pouhých 16 let, měla přítele a on byl ženatý. Zamiloval se do ní na první pohled a byl tak poblázněný, že se tehdy rozvedl a vzal si Demi.

Slavné páry, které jsou důkazem, že pravá láska existuje: Tom Hanks a Rita Wilson, Beckhamovi a Pierce Brosnan s manželkou

svetzeny.cz

Macaulay Culkin a Rachel Miner

V roce 1998 se Macaulay Culkin oženil s herečkou Rachel Miner, když bylo oběma pouhých 17 let. Podle všeho se potkali na škole Professional Children's School na Manhattanu. Chodili spolu pouhých pár měsíců, než se rozhodli vzít. Oba přitom potřebovali povolení od rodičů. V prohlášení pak společně uvedli, že jsou šťastní a hrdí, že se našli v tak mladém věku a těší se, že spolu stráví život. Vzali se 21. června roku 1998 při malém obřadu v Connecticutu. Svazek však neměl dlouhého trvání. Po dvou letech se manželství rozpadlo a oba zůstali přáteli.

Láska dle numerologie: Potřebujete inteligentního, věrného či romantického partnera? Ověřte si, zda se k sobě hodíte

svetzeny.cz

Kim Kardashian a Damon Thomas

Je snadné zapomenout, že Kim Kardashian byla už jednou vdaná, než se usadila s Kanyem Westem. Jejím prvním manželem byl hudební producent Damon Thomas a vzali se roku 2000 v Las Vegas, když jí bylo pouhých 19 let. Trvalo pouhé tři roky, než se rozvedli. Podle magazínu The Daily Mail, který v roce 2010 obdržel exkluzivní kopie rozvodových papírů slavného páru z roku 2003, byly v soudních dokumentech zmínky o hrubém jednání. Thomas měl být vůči Kim slovně hrubý a měl ji dokonce napadnout i fyzicky, kdy jí prý hodil o teď nebo ji udeřil do obličeje a podobně. Také jí měl dát peníze na liposukci a plastické operace, aby byla dokonalá. V roce 2014 v jednom rozhovoru Thomas uvedl, že Kim je „slavná dě*ka, která ostatním škodí, aby se zviditelnila v médiích“. V roce 2018 pak Kim v jedné epizodě reality show Keeping Up With The Kardashians prozradila, že byla na drogách, když si Thomase brala. Konkrétně mělo jít o extázi.

Zase ta hříšná Megan: Herečka provokuje na fotkách dmoucím se dekoltem a sukní, která sotva zahaluje zadeček

svetzeny.cz