Přejít k hlavnímu obsahu

David Beckham oženil syna: První fotografie ze svatby jsou venku. Přivítejte manžele Beckhamovi

Info ikona
Beckhamovi

Brooklyn Beckham (23) a Nicola Peltz (27) se vzali a přítomno bylo mnoho slavných hostů! Dvojice konečně sdílela fotografie ze svatby a fanoušci se nemohou vynadívat.

Brooklyn Beckham a Nicola Peltz si řekli své ANO během tradičního židovského obřadu na rodinném sídle dědičky v Palm Beach na Floridě. A jak by se dalo předpokládat, seznam hostů této okázalé záležitosti byl převážně hvězdně obsazený.

Nechyběly celebrity první kategorie

Pro začátek byla přítomna slavná Brooklynova rodina – rodiče Victoria a David Beckhamovi a sourozenci Romeo, Cruz a Harper. Zdroj pro People odhalil, že bývalá Spice Girl Mel C byla také mezi hosty, stejně jako Serena a Venus Williamsovi, Marc Anthony, Jordana Brewster, Gordon Ramsay a Eva Longoria. Dalšími pozoruhodnými jmény na seznamu hostů byli Gigi Hadid, Nicole Richie, Elizabeth Hurley a Tom Brady a Gisele Bündchen.

Před slavnostní recepcí uspořádali nevěsta a ženich předsvatební párty pro přibližně 500 lidí. Podle zdroje se Brooklyn a Nicola sladili do bílé barvy a na akci chodili ruku v ruce. Nechyběly ani romantické polibky!

Zásnuby vzala dvojice hopem

Pár se zasnoubil v červenci 2020 a šťastnou zprávu sdílel na Instagramu, šest měsíců poté, co poprvé zveřejnili svůj vztah. ‚‚Před dvěma týdny jsem požádal svou spřízněnou duši, aby si mě vzala, a ona řekla ano,’’ napsal Brooklyn k fotografii dvojice po zásnubách. ‚‚Jsem ten nejšťastnější muž na světě. Slibuji, že jednoho dne budu tím nejlepším manželem a nejlepším tátou’’ Nicola zveřejnila stejný snímek na svém účtu s nápisem: ‚‚Udělal jsi ze mě nejšťastnější dívku na světě. Nemůžu se dočkat, až strávím zbytek života po tvém boku. Tvá láska je ten nejcennější dar.’’

Leoš Mareš oslavil ‚‚měsíčniny’’ své dcery Alex v posteli. ‚‚Celý tatínek,’’ píší fanoušci

svetzeny.cz

První svatební vlaštovky přilétají

Nevěsta a ženich složili své vlastní sliby před svými téměř 600 hosty a rabínem. Nicola dříve pro CR Fashion Book řekla, že na svůj velký den na sobě bude mít svatební šaty značky Valentino. Během večera se také převlékla do kostýmku, říká zdroj. Podle dalšího zasvěceného zdroje předvedl David Blaine po obřadu hostům kouzla během koktejlové hodiny, která se konala ve druhém stanu. Marc Anthony pak zahrál čtyři písně pro šťastný pár na konci večera na recepci, která se konala ve třetím stanu. Nechyběl ani proslov a ten si vzal na starosti kdo jiný, než David BeckhamBěhem dlouhé řeči David „mluvil o narození Brooklyna, o jejich rodinném životě a o tom, jak skvělá je Victoria máma,“ říká zasvěcenec.

‚‚Moji krásní chlapci & velmi hrdý táta.. Gratulujeme Buste k celoživotnímu štěstí, vždy budeme po tvém boku,’’ napsal David ke společné fotce, přičemž Bust je přezdívka pro Brooklyna.

První společné foto manželů

Brooklyn sdílel první společné foto ze svatby a napsal: ‚‚Pan a paní Beckhamovi’’. Do rodiny Nicolu přivítali všichni členové a Victorie i David sdíleli stejnou fotografii se slovy: ‚‚Vítej do rodiny!’’. 

Zdroj: People, Insider, InStyle, Vogue, Instagram