Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěvačka Céline Dion ukázala výjimečně všechny svoje děti na společné fotografii. Podívejte se, jak jim to společně sluší!

Info ikona
Céline Dion

Zpěvačka Céline Dion se nechlubí často fotkami z rodinného alba, nicméně na Den matek udělala výjimku a sdílela se svými fanoušky společnou fotografii s dojemným popiskem. Její obdivovatelé se v komentářích rozplývali.

Céline Dion si užívala Den matek se svými syny René-Charlesem, Nelsonem a Eddym venku. Ke společné fotografii přidala dojemný popisek, ve kterém mimo jiné zmínila, že být matkou je privilegium.

Pětinásobná vítězka Grammy se svými třemi syny příliš nechlubí a snaží se držet dál od fotografů a veřejného života. Nikdy se ovšem netajila tím, že být matkou je pro ni velmi povznášející a je za to šťastná. K rodinné fotce napsala: Kdo má dnes nejlepší den, já nebo děti? Být matkou je privilegium! Vše nejlepší ke dni matek ! Užijte si každý okamžik…“

Hudební ikona je matkou René-Charlese, kterému je 20 let a dvojčat Nelsona a Eddyho, kterým je 10. René-Charles se vydal ve stopách své matky a letos v lednu vydal svoje první hip hopové CD s názvem Casino.5. Dion se tehdy netajila tím, že je na svého syna velice hrdá. „Jsem na svého syna tak hrdá. Moje láska k němu je tak silná!“

Otec synů zemřel v lednu 2016 ve věku 73 let po boji s rakovinou. Se Céline byli manželé od roku 1994.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.