Přejít k hlavnímu obsahu

Časová osa návratu velké lásky „Bennifer“: Ben Affleck a Jennifer Lopez spolu opět tvoří pár a vypadá to, že se dočkáme svatby

Info ikona
Jennifer Lopez, Ben Affleck

Je to hollywoodský milostný příběh, který se píše už 19 let. Ben Affleck a Jennifer Lopez, kteří byli opět oba svobodní, letos v květnu oživili znovu svoji romanci známou před lety pod zkratkou Bennifer. Podívejte se, jak jejich vztah začal a čím vším si oba prošli ve vztazích, než se k sobě letos vrátili jako dvě hrdličky.

Láska s rizikem a rozvodem

Tyto hollywoodské hvězdy se poprvé poznali na natáčení filmu Láska s rizikem (v originále Gigli), který byl uveden roku 2003. Ačkoliv se stal film propadákem, alespoň to mezi hlavními hrdiny filmu pořádně zajiskřilo. V té době byla Jennifer Lopez vdaná za svého druhého manžela, kterým byl tanečník Cris Judd. S tím se roku 2003 rozvedla a krátce na to zveřejnili s Affleckem svůj vztah. V roce 2016 se k tomu Jennifer Lopez vyjádřila tak, že tehdy nechtěli, aby jejich vztah byl veřejný. Jenže tehdy plnili první strany bulvárních plátků, jelikož jejich vztah byl prostě pro fanoušky šokující. Tehdejší posedlost bulváru dokonce ztvárnila ve videoklipu ke své nyní již ikonické písni „Jenny from the Block,“, kde se objevuje po boku Bena Afflecka a láskyplně spolu tráví čas, zatímco je pronásleduje bulvár.

Zásnuby a další společný film

V listopadu roku 2002 se zasnoubili, kdy šťastná Jennifer Lopez tuto skutečnost oznámila v jednom z rozhovorů. Ben Affleck své milované koupil zásnubní prsten s 6,1 karátovým růžovým diamantem, který ho údajně vyšel na 2,5 milionu dolarů. V roce 2003 si pak společně zahráli v dalším filmu Táta na plný úvazek (v originále Jersey Girl), kde hrála Jennifer mrtvou manželku Bena. Film byl vydán následující rok a měl o dost větší úspěch, než jejich první společný film. Září roku 2003 odložili svatbu, ačkoliv již měli stanovený termín. Důvodem měl být přílišný tlak a pozornost médií kolem jejich svatby. Té se však nakonec nedočkali a 22. ledna roku 2004 Jennifer oznámila prostřednictvím svého mluvčího smutnou zprávu, že je s Bennifer konec a zasnoubení bylo zrušeno.

Herečka Lucie Benešová po ránu a bez make-upu. Fanoušci píší: "Jsi krásná!"

svetzeny.cz

Nové lásky a děti

V červnu roku 2004 se Jennifer Lopez vdala za zpěváka, skladatele a dlouholetého přítele Marca Anthonyho. Společně přivítali na svět roku 2008 dvojčata, dceru se jménem Emme Muñiz a syna se jménem Max Muñiz. V roce 2014 se jejich vztah rozpadl a Jennifer poté ve své knize True Love napsala, že byl Marc především náplastí na bolavé srdce, které jí zlomil Ben.

I Ben Affleck si našel novou partnerku a v roce 2005 se oženil s Jennifer Garner. Hollywoodský pár pak na svět přivítal tři děti: dcery Violet a Seraphinu Affleck a syna Samuela Afflecka. Pár se rozvedl roku 2018.

Návrat velké lásky Bennifer

Poté, co Jennifer Lopez ukončila své zasnoubení s Alexem Rodriguezem, se v dubnu roku 2021 znovu sešla s Affleckem. Herec byl totiž několikrát spatřen, jak ji několikrát navštívil u ní doma v Los Angeles. V květnu už společně odletěli na dovolenou do Montany. Po návratu spolu byli v kontaktu každý den. V červnu již pár začal přemýšlet o své budoucnosti a bylo tak jasné, že vztah berou vážně a chtějí, aby to bylo dlouhodobé. V červenci 2021 se rodiny Jennifer a  Bena začali více propojovat. V srpnu byl Ben spatřen, jak se dívá v klenotnictví Tiffany & Co. na zásnubní prsteny. Jejich vztah tak možná nabral plné obrátky a možná se brzy konečně dočkají dávno vytoužené svatby!

Zdroje: The Age, Page Six, E!

Britney Spears je zasnoubená! Prsten jí zdobí obrovský diamant, kterého se nemůže nabažit

svetzeny.cz