Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears nemá zábrany: Aby vyjádřila nezávislost, pózovala nahá ve vaně

Info ikona
Britney Spears

Zpěvačka a v posledních měsících i hvězda sociálních sítí Britney Spears (41) šokuje fanoušky vcelku pravidelně. Polonahé a svůdné fotky sdílí na svých sociálních sítích, a tentokrát zašla opravdu daleko. Nahá fotka z vany je i podle fanoušků příliš…

Hvězda Britney Spears už je mladší generací známá spíše svými odhalenými fotografiemi, než pěveckým umem. Blonďatá kráska je jeden skandál za druhým a ačkoliv se vdala, přestěhovala se do luxusního sídla a snaží se s manželem o miminko, svoje sítě stíhá nadále plnit podivnými vzkazy a fotkami.

Zcela nahá Britney

Sama Britney tvrdí, že svými podivnými tanci a nahými fotografiemi projevuje svoji svobodu. Fanoušci, ale i otec jejich dětí, Kevin Federline, mají ovšem opačný názor. V jednom z rozhovorů dokonce prozradil, že si jejich synové přejí, aby s tímto přestala a prozatím se s ní odmítají osobně vídat.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Legendární Herkules po 27 letech: Herec Kevin Sorbo si sáhl na dno. Mrtvice, obtěžování, ale i velká sláva

svetzeny.cz

Kevin Federline syny lituje

Kevin v rozhovoru na začátku roku pronesl: „Snažím se jim vysvětlit: 'Podívejte se, možná je to jen další způsob, jak se snaží vyjádřit sama sebe'," řekl 44letý Federline pro Daily Mail. „Ale to nic neubírá na skutečnosti, co to s nimi dělá.“ Je to těžké. Nedokážu si představit, jaké to je být teenagerem, který musí jít na střední školu.“

Mezitím současný manžel Britney Sam Asghari obhajoval zpěvaččiny posty při mnoha příležitostech. „I kdyby byla pravda, že se její děti stydí za fotky své matky a pozitivní obraz těla, nebyli by prvními teenagery, kteří by byli zahanbeni,“ napsal jako reakci na svůj Instagram. Co si myslíte vy?

Zdroj článku