Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears čeká miminko: Novinku oznámila na sociální sítí a promluvila i o těhotenské depresi

Info ikona
Placeholder image

Britney Spears čeká třetí dítě. O radostnou novinku se s fanoušky podělila na sociální síti. Nesdílela však jen radost, vyjádřila i obavy z těhotenské deprese, která ji provázela už kdysi. Jaká byla její cesta k miminku?

Britney Spears si miminko přála už dlouho

O tom, že by si Britney Spears přála ještě jedno dítě se mluvilo v poslední době hodně. Vše začalo jejím soudem o opatrovnictví, kde promluvila i o velmi citlivé věci – nitroděložním tělísku, které jí dle jejího tvrzení bylo zavedeno proti její vůli. „Chci mít možnost se vdát a mít dítě. Bylo mi řečeno, že nyní pod opatrovnictvím se nemohu vdát a ani mít dítě. Nyní mám zavedené nitroděložní tělísko, abych neotěhotněla. Chtěla by, aby mi nitroděložní tělísko vyjmuli a abych se mohla začít snažit o další dítě, ale ten takzvaný tým mě nenechá jít k lékaři, aby mi ho vyndali, protože nechtějí, abych měla děti,“ řekla tehdy Britney Spears v rámci emotivního slyšení u soudu. Po tomto prohlášení se veřejně ozvala celá řada celebrit, která byla znechucena tím, že bylo Britney údajně bráněno v početí dalších potomků. Podpořil ji tehdy i její expřítel Justin Timberlake.

Alice Bendová má nový účes i barvu vlasů: Ke změně ji přiměla závist

svetzeny.cz

Soud o opatrovnictví se jí podařilo vyhrát a o její touze po dalším miminku se mluvilo stále častěji. Není to tak dávno, co se reportér TMZ ptal jejího snoubence, Sama Asghariho, co pár plánuje do budoucna. Odpověděl naprosto jasně: „Dělání dětí.“ Britney Spears má mít údajně i preferenci, co se týče pohlaví. Moc by si prý přála holčičku, jak prozradil zdroj deníku The Sun: „Britney rozhodně chce více dětí a byla by tak šťastná a vděčná za dalšího syna, ale hluboko uvnitř si přeje být maminkou malé holčičky. Chce jí věnovat šaty a vzít svou dceru na hodiny tance, dělat věci, které její syny nezajímají.“ Zpěvačka má v současné době dva syny s bývalým manželem, tanečníkem Kevinem Federlinem. Starší se jmenuje Sean Preston a je mu 16 let, mladší dostal jméno Jayden James a je mu 15 let. Teď se mohou kluci těšit na mladšího sourozence. Její o 12 let mladší snoubenec žádné potomky nemá.

Novinku oznámila na sociální sítí a promluvila i o poporodní depresi

Na mé dovolené na Maui jsem tolik zhubla jen proto, abych to zas nabrala zpátky. Říkala jsem si, co se proboha stalo s mým břichem? Můj muž řekl, že mám těhotenské bříško z jídla. Udělala jsem si těhotenský test a hmm...Čekám miminko. O čtyři dny později je mé bříško z jídla větší. Roste to! Jestli jsou tam dva tak...Jsem asi ztracená,“ napsala Britney Spears na Instagramu a připojila nezvykle decentní fotografii růžového šálku a květin. Gratulace na sebe nenechaly dlouho čekat, a to nejen od fanoušků, ale také od celebrit. Například Paris Hilton píše, že moc gratuluje a je z novinky velmi nadšená. Příspěvek získal hodinu po zveřejnění více než půl milionu srdíček.

Leoš Mareš oslavil ‚‚měsíčniny’’ své dcery Alex v posteli. ‚‚Celý tatínek,’’ píší fanoušci

svetzeny.cz

Britney Spears však nesdílela jen svou radost, ale i obavy. Ty se týkají těhotenské a poporodní deprese, kterou už si měla v minulosti projít. „Byla jsem těhotná, měla jsem perinatální depresi. Musím říct, že je to naprosto hrozné. Ženy o tom tehdy nemluvily. Někteří lidé považovali za nebezpečné, když si těhotné ženy takto stěžovaly, ale dnes o tom ženy mluví běžně. Díky bohu za to, že už tu bolest nemusíme držet v sobě jako tajemství. Tentokrát budu cvičit jógu každý den a rozdávat hodně lásky a radosti,“ slibuje Britney Spears.

Zdroje: Variety, The Sun, Instagram Britney Spears

David Beckham oženil syna: První fotografie ze svatby jsou venku. Přivítejte manžele Beckhamovi

svetzeny.cz