Přejít k hlavnímu obsahu

Baculka Rebel Wilson zhubla přes 30 kilo: Jako k hubené se k ní chovají jinak než dřív, stěžuje si

Info ikona
Rebel Wilson

Spíš než svými rolemi si herečka Rebel Wilson získala pozornost médií tím, že se jí podařilo zhubnout přes 30 kilo své váhy a zcela radikálně se tak proměnil její vzhled. Její tvrdá dřina a píle za lepší postavou a především zdravější životní styl se staly pro její fanoušky velkou inspirací. Herečka přiznala, že se k ní nyní Hollywood chová jinak.

Drogy změnily Dannielle Westbrook (49) kdysi krásnou tvář. Plastikami se herečka snaží zachránit, co z ní zbylo…

svetzeny.cz

Talentovaná a vtipná

Rebel Wilson se narodila jako Melanie Elizabeth Bownds dne 2. března roku 1980 v Sydney v Austrálii. Proslavila se především díky stand-up komediím Pizza a Bogan Pride. Dětství strávila se svými rodiči a třemi sourozenci v Sydney. Vystudovala University of New South Wales, kde studovala práva a umění. V roce 2003 opustila svoji rodnou Austrálii a přestěhovala se do New York City v USA poté, co získala stipendium na  The Second City Centre Training. V roce 2011 se stala mluvčí pro hubnutí a výživu společnosti Jenny Craig v Austrálii.

K herectví ji přivedl sen

Na střední škole se jí prý stal incident, který ji později přivedl k herectví. Kvůli jedné nemoci prý trpěla halucinacemi, kdy ve své vizi jasně viděla, že se stává slavnou herečkou Hollywoodu a dokonce se jí zdálo, že za svůj herecký výkon přebírá Oscara. Na základě této události se pak rozhodla, že hereckou dráhu zkusí. Mezinárodní slávy na poli herectví dosáhla poté, co si zahrála ikonickou postavu „Fat Amy“ ve filmu Ladíme! z roku 2012. Zpočátku své herecké kariéry si Wilson nemohla vybírat své vlastní projekty. „Když vstoupíte do této branže, dostáváte poněkud mizernější role. Role prostě nebyly tak dobře napsané nebo tak dobře propracované,“ prozradila Wilson. Další výzvou, které musela Wilson čelit, byl přechod z komedie k dramatu. Podle Wilson ke své osobě vytvořila stereotypní roli tlusté legrační dívky, kterou ztvárnila a díky které vydělávala miliony dolarů.

Hollywood se rozpouští: Slavné celebrity litují svých výplní a nechávají si je odstranit

svetzeny.cz

Štíhlá díky zdravému životnímu stylu

V roce 2020 se herečka rozhodla pro zdravější životní styl. Na sociálních sítích proto oznámila, že se pro ni rok 2020 bude jmenovat „Rok zdraví“. Wilson udělala radikální změny ve svých stravovacích návycích i v životním stylu a snažila se být nejzdravější verzí sebe sama. V jednom z rozhovorů odhalila, že nemohla během natáčení filmu Ladíme! zhubnout kvůli smlouvě, kterou podepsala. „Nemůžete zhubnout více než 10 liber nebo přibrat více než 10 liber,“ stálo ve smlouvě. To je necelých pět kilogramů. Musela proto počkat až po natáčení, než začala s prvními krůčky v hubnutí. Když se herečce nedávno podařilo shodit přes 30 kilogramů a její vzhled se tak výrazně změnil, uvedla, že si ji Hollywood začal víc všímat a lidé jí začali nabízet více projektů.Vím, jaké to je být žena, která je pro většinu lidí v podstatě neviditelná, protože není považována za tradičně krásnou. Vím, jaké to je, když vám nikdo nedrží dveře otevřené,“ řekla na adresu Hollywoodu z dob, kdy měla ještě nadváhu.

Zdroj článku