Přejít k hlavnímu obsahu

Agáta Hanychová mile překvapila: Do světa poslala omluvu a sype si popel na hlavu

Info ikona
Agáta Hanychová

Není dne, kdy by se nepsalo o Agátě Hanychové a není dne, kdy by se neudál něco, co pobouří její fanoušky. Modelka je známá svojí upřímností a zdá se, že nedávno už zašla dost daleko, když se veřejně obula do Jitky Čvančarové a Štefana Margity. Nyní přišla omluva.

Marketing, nebo náhoda?

Agáta byla vždy podnikavá a úspěšná žena, kam se hne, je z toho poprask a je jedno, jestli se řeší její vztahy, podnikání nebo aktuálně pořad Holčičky. Možná jste ho neviděli, ale rozhodně jste o něm slyšeli. Agáta v něm totiž, možná po vzoru svého partnera Jaromíra Soukupa, pozurážela české celebrity. Na paškál si Vzala Jitku Čvančarovou nebo Štefana Margitu.

Byt Simony Krainové čeká rekonstrukce. Z luxusu, kde nechybí fotografie modelky v nadživotní velikosti, vás bude přecházet zrak

svetzeny.cz

Promluvila o manželství Zagorové a Margity

Agáta zapochybovala o základech manželství této slavné české dvojice, která dosáhla neuvěřitelných úspěchů. Ta má taky životní příběh, celý život žila s homosexuálem,“ prohlásila Agáta směrem ke známé novinářce, která do Holčiček přijala pozvání. „Jo? To se může takhle veřejně říkat?“ zarazila se. A poprask byl na světě.

Urazila Čvančarovou kvůli váze

Jako modelka s dokonalou postavu se ve svém pořadu pustila do oblíbené české herečky „krev a mlíko“ Jitky Čvančarové. Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale a proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky,“ řekla Agáta bez okolků.

Jisté je, že pořad Holčičky si těmito výroky dělá neuvěřitelnou reklamu a mnoho fanoušků sleduje pořad Agáty právě kvůli výrokům bez cenzury. Jedni ji za to milují, druzí nenávidí.

Herci z Nekonečného příběhu po 38 letech: Podívejte se, jak se zub času podepsal na Átrejovi a Dětské císařovně

svetzeny.cz

Veřejná omluva

Dobrá zpráva je, že Agáta má srdce na správném místě a zřejmě pochopila, že přestřelila. Herečce i opernímu pěvci posílá veřejnou omluvu. „Veřejně se omlouvá JČ a ŠM, mrzí mě, že jsem se jich svým nevydařeným humorem dotkla a přeji jim hezkou první adventní neděli,“ napsala těhotná modelka a nasypala si tak popel na hlavu. K omluvě dodala i vtipný dovětek: „Doufám, že moji omluvu přijmou a mě si neodnese 5.12. čert.“

Agáta už se nedáno distancovala od urážek, které pronesl její partner Jaromír Soukup na moderátory Českého slavíka, nyní se omluvila za svoji prostořekost, a tak to vypadá, že bude alespoň chvíli v českém rybníčku klid.

Zdroj článku