Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion

Tarotová předpověď na 20.–22. prosince: Kdy máte podle kartářky největší šanci na otěhotnění a ve který den vás čeká štěstí?

Info ikona
Placeholder image

Kartářka Alice Cross předpovídá, jak se nám bude dařit v v následujících třech dnech. Kdy máte podle ní největší šanci na otěhotnění a ve který den vás čeká štěstí? Přečtěte si tarotovou předpověď, která vám na tyto otázky odpoví.

Promotion

20. prosince – Děti se připravují na vánoční čas

Info ikona
Páže pentaklů

Kartářka Alice Cross pro 20. prosince vytáhla kartu Páže pentaklů. Ta přímo srší energií, která plní tajná přání. Tato karta velmi dobře koresponduje s předvánočním obdobím, kdy dětem září oči při pohledu na vánoční stromeček, pod kterým už brzy najdou vánoční dárky věnované s láskou. Nechte se „nakazit“ jejich dobrou náladou a nefalšovanou radostí. Popřemýšlejte, jak byste druhým udělali radost v tomto krásném předvánočním čase. Také je to doba, kdy se vyplatí na chvilku se zastavit a přemýšlet. Blíží se konec roku a všichni budeme rekapitulovat a hodnotit, co se nám (ne)povedlo. Zaměřte se na to, čeho jste již dosáhli. Položte si otázku, zda kráčíte po správné cestě. Dnes byste neměli spěchat, zbrklost nepovede ke zdárnému řešení. Soustřeďte se na svůj duchovní rozvoj. Buďte vděční za to, co máte, mnohdy na to lidé zapomenou ve vidině toho, kolik jim toho schází. Avšak pozor, není to den pro snění. Buďte praktičtí a stanovte si jasně dané cíle. Zhodnotit v tento den nezapomeňte ani své finance. Pro ženy, které touží otěhotnět má kartářka Alice Cross skvělou zprávu, v tento den je zvýšená šance na početí.

21. prosince – Den šťastných okolností

Info ikona
Eso pentaklů

Pro 21. prosince vytáhla kartářka Alice Cross krásnou kartu – Eso pentaklů. V tento den nastává zimní slunovrat a začíná čas vánoční. Po veledůležitém keltském svátku Samhain přichází další podstatná část keltského roku. Nastává svátek Yule. Eso pentaklů je znamením, že nás čeká kouzelný a šťastný vánoční čas. V tento konkrétní den nás bude provázet štěstěna. Proto v tento den myslete pozitivně a něco si přejte. I když možná na konci dne zhodnotíte, že štěstěna na vás asi zapomněla, pamatujte, že mnohdy ani člověk hned nedocení, jaké štěstí má. Některé věci si uvědomíme až zpětně. Dnes nechvátejte a nechte čas, aby pracoval ve váš prospěch. Přestaňte konečně spěchat a nalaďte se již na vánoční vlnu. Jste již jistě unavení a odpočinek potřebujete jako sůl. Nezapomínejte, že i vaše mysl si zaslouží relax. Dnešek je den jako stvořený pro zábavu, zimní radovánky a odpočinek.

22. prosince – Buďte praktičtí a moudří

Info ikona
Král pentaklů

Kartářka Alice Cross pro tento den vytáhla kartu moudrého a prakticky založeného Krále pentaklů. Energie této karty ovlivní průběh celého dne. V tento den je potřeba dotáhnout do konce všechny záležitosti, které jste odkládali. Dařit se dnes bude bankéřům, účetním i obchodníkům. V tento den byste se měli rozhodovat rozumem. Srdci naslouchejte jindy, dnešek je o racionalitě. Proto odložte emoce stranou a snažte se dívat na věci objektivně. O králi pentaklů byste měli vědět, že je sice chytrý a spolehlivý, ale také pořádně umíněný. Nemá rád změny, proto je dnes nedělejte. Dnešní den je skvělý pro veškeré finanční záležitosti, zejména investice. V tuto dobu je vhodné zhodnotit svou finanční situaci. Touto pozitivní kartou uzavírá Alice Cross svou předpověď a přeje vám všem krásné Vánoce.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.