Přejít k hlavnímu obsahu

Rozchody celebrit v roce 2021: Rozpady vztahů se oznamují přes Instagram

Info ikona
Bagárová

Nová doba, nové způsoby. Celebrity jsou velice blízko všem svým fanouškům, díky komunikaci přes sociální sítě. Není tedy divu, že kromě radostných událostí, oznamují i ty smutné jako jsou rozpady jejich vztahu.

Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Dojemnou zprávu svým fanouškům poslala Monika Bagárová, zatímco Muradov zůstal bez vyjádření na svých sociálních sítích.

"Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak by jste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina.?Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z Vás nám drželo palce♥️ S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů. Oba se ale budeme snažit, aby Rumince v životě nechyběl úsměv a radost ze života. Chtěla bych moc poprosit média o respektování našeho soukromí. Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc, než láska a rodina. Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to, se dát dohromady a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa a budu se plně věnovat sobě a své Rumince, která je smysl mého života. Věřím, že na nás budete myslet a že mi to odpustíte.♥️ Vidíme se brzy..

Love U All s láskou Monika ♥️"

Taťána Gregor Brzobohatá a Ondřej Gregor Brzobohatý

Vrabci si o jejich rozchodu štěbetali už dlouho, nicméně s pravdou ven šla až Táňa, která rovněž prozradila, že to byl právě Ondřej, kdo vztah opustil. 

"Chtěli bychom společně reagovat na zprávy, které se v souvislosti s námi objevily v posledních dnech v tisku a na internetu.

Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému.

Konkrétní důvody našeho rozchodu si necháme pro sebe, ale chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu.

Oba doufáme, že v dalším životě najdeme své štěstí.

Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě a já to respektuji.

Taťána a Ondřej"

Andrea Bezděková a Marek Lambora

Svou lásku si dlouho chránili před veřejností, ale ani to nepomohlo, aby jim společná cesta životem vyšla. Andrea svým fanouškům oznámila rozchod s hercem a sdílela krásné společné fotografie.

"Rozchod by neměl být považován za veřejnou událost a to ani když jste označeni za veřejně známé osoby. Bolí to. A někdy, někdy to bolí ještě o fous víc, protože to nezůstane jen mezi vámi, ale pluje to společností, která vás tím konfrontuje v moment, kdy na to ještě nejste připravení.
Nikdy jsme s Márou nebyli ten pár, který by měl potřebu dávat na odiv, jak se máme rádi. Střežili jsme si to pro sebe, stejně jako si nějaký čas střežíme informaci, že už pár společně netvoříme.
Naše cesty se rozdělily a kráčíme si zase každý svou vlastní. Rádi se máme stále, ale dnes už jen jako přátelé.?"

Jak sám Marek říká, soukromí si střeží, ovšem tentokrát udělal výjimku.

"Víte o mě, že si své soukromí snažím chránit a držet pod pomyslnou pokličkou, ale asi nastal čas se o jednu jeho velmi křehkou část podělit.

Nevím jak se tohle přesně dělá a popravdě se musím přiznat, že je mi to trochu proti srsti… Cítím ale, že nad námi krouží jisté otazníky a taky bych chtěl, abyste vy, kteří mě sledujete, měli informace přímo odemě. Od nás.

S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili(abych usadil ty všelijaké otazníky zpátky do tečky), jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu. Takže teď budeme západy našich dní, s požehnáním toho druhého a s čistým srdcem, vyhlížet každý po svém.

Myslím, že můžu mluvit za oba, když řeknu,že jsme měli obrovskou radost z vaší podpory a z toho, jak jste nám naše štěstí přáli. Toho si opravdu moc vážím a děkuju!

Jestli mám být ale úplně upřímný, víc bych se k tomu vyjadřovat nechtěl, vše ostatní, když dovolíte, si nechám jen pro nás DVA :)"

Andrea Kalousová a Kazma

Svůj vztah ukončila i oblíbená dvojice Kazma a modelka Andrea Kalousová. Andrea na svůj Instagram vyvěsila fotku s dojemným vzkazem:

"Je tu něco, co bychom vám rádi společně řekli. Teda vlastně spíš tak nějak každý sám po svém.

Upřímně vám ani nevím jak začít, nikdy jsem tohle totiž nedělala a už vůbec nemám ve zvyku ventilovat svoje soukromí. Ale nějak to zkusím.

No, víte já byla tak nějak trochu vždycky na průšviháře a tak není divu, že mě sbalil ten největší.
Frajírek, říkala jsem si tehdá. Přesně tak mi totiž připadal. Jenže já se sekla, protože jsem zjistila jak skvělej kluk se za těma černejma brejlema doopravdy skrývá.

Miluju ve svém životě drive, smích, harmonii a lásku. ,,A tohle všechno jsem díky Tobě měla. Mohli jsme být tisíce kilometrů od domova, ale ja se s Tebou nikdy nebála a cítila se v bezpečí. A tak jsem se cítila po celých krásných 5 let.
Nebyla bych bez tebe člověkem jakým jsem dnes. Vyrobil jsi ze mě yesmanku a popostrčil mě do spoustu šíleností, ze kterých bych jinak měla strach. Občas dokážu bejt pěknej nervák, ale tys mě dokázal vždy uklidnit - jako bys na to měl snad přímo vyrobenej klíč. To možná ten tvůj nadhled a klid, za který budu ráda, když mi občas připomenes. A já Tě zas kdykoliv vrátím na základnu, budeš-li to potřebovat.’’

A teď proč to vlastně píšu…

Vnímám totiž, že se to netýká pouze nás. Jste tu totiž i vy. Vy, co jste nám fandili od našich počátků. A přesně kvůli tomu cítím potřebu se vyjádřit k otázce, kterou nám teď, tak často pokládáte. Nebylo to vůbec jednoduché rozhodnutí, ale došli jsme ke společnému závěru náš vztah po 5 letech ukončit.
Bude se normálně stávat, že nás spolu někde potkáte, ale to neznamená, že jsme se k sobě vrátili. Bude to znamenat pouze to, že teď životem kráčíme už jako přátelé. A já jsem moc vděčná za to, že to takhle může být. ♥️#.. S Láskou Andy"

Nejdojemnější vzkaz napsal moderátor Kazma

"Rádi bysme si to nechali jen pro nás, ale tohle je v našem světě bohužel jediná cesta, jak jít dál. Daň za veřejný život, kterou teď musíme oba zaplatit. Řekli jsme si, že to každý napíšeme po svém a přečteme si to až na zdi toho druhého.

Nevím, jak se tohle správně dělá. Nejde mi to. Snad stokrát jsem to smazal, abych to zase napsal. Napíšu zkrátka to, co bych chtěl, aby jsi věděla…

Nikdo nám na začátku moc nevěřil. Ty, hodná holka a já, ten grázl. Kráska a zvíře. Predikovali nám týdny a vidíš, bylo z toho nakonec nádherných pět let plných lásky a dobrodružství.

Hodně jsme toho spolu zažili, procestovali i ustáli. Přes naše bláznivé životy plné možností jsme si vždycky byli věrní a měli se rádi. Nikdy jsme na sebe nebyli zlí, nikdy se hloupě nehádali a vždy si jeden druhého vážili a chovali k sobě vzájemnou úctu. Jsem za to na nás oba moc pyšnej. Nebyl den, kdy bych se za tebou netěšil domů.

Jsi o 11 let mladší a přesto jsi mě toho tolik naučila. Ukázala jsi mi, co je v životě opravdu důležité, i jak se má člověk správně dívat na svět. Dávala jsi na mě pozor, abych nesešel z cesty. A vracela mě zpátky na základnu pokaždé, když jsem si o sobě začal myslet, že jsem něco víc než jenom obyčejnej mravenec, jak jsi mi s oblibou říkávala. Dala jsi mi to, co potřebujeme všichni stejně. Bez ohledu na to, kdo jsme, jak jsme velcí nebo jak silní vypadáme navenek - bezelstnou, upřímnou lásku. Děkuju ti za to. Jsem dnes díky tobě bezpochyby lepším člověkem, možná i mravencem. „And I owe it all to you”.

Díky všem, kdo jste v nás věřili, měli nás rádi a viděli v nás naději. Láska má mnoho podob a v životě občas přijdou chvíle, kdy musíme opustit starý svět, a hodně věcí a lidí ztratit, abychom znovu našli sami sebe.

Všechno zvládneš. Všechno, co budeš v životě chtít, dokážeš. Všechno máš v sobě. A najdeš si skvělýho kluka. Lepšího, než jsem ti byl kdy já. Nepochybuju o tom, protože to dobré se přitahuje. A ty jsi nejlepší holka, kterou znám.

Byla jsi celý můj Vesmír. Budu na tebe zpovzdálí dávat pozor, dokud to budeš potřebovat. ♥️ #.."

Shopaholic Nicol a režisér Jakub Mahdal

"Dlouho jsem přemýšlela jestli to mám na instagram vůbec dávat, ale asi mi to přijde vůči vám fér.

S Kubou už nějaký čas netvoříme pár. A než tady na instagramu začnou vznikat konspirační teorie kam Kuba zmizel, shodli jsme se, že bude lepší to sdílet. Mohla bych tady vypisovat dlouhé slohy o tom, jak nám bylo ty 4 roky krásně, co jsme si předali, jak se máme rádi a co pro sebe znamenáme. To my ale všechno víme a řekli jsme si to sami spolu z očí do očí. Byl to opravdový a láskyplný vztah. Nerozešli jsme se v hádce, rozbitých talířích a nadávkách. Ale v klidu, jako lidi co se mají rádi, respektují se, jen to už jednoduše v některých věcech neklape. Je nám to oběma líto, ale tak to v životě prostě chodí♥️"

Monika Absolonová a Tomáš Horna

I jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček, Monika Absolonová, zažila loňský rok velké zklamání.

"Je 1.maj lasky cas a moje dve zivotni lasky mne polibili pod stromem❤️❤️????
A protoze nemam uplne energii neco tajit, tak bych Vam chtela rict, ze jsme se s Tomasem rozesli… Je to smutne, bolave a osobni, ale bohuzel i to je zivot… A protoze budeme vzdycky predevsim rodice dvou uzasnych kluku, kteri se za par let nauci cist, tak zde verejne nebudu vysvetlovat duvody. Jedine co reknu, ze jich je, jak tomu byva, vic. Tak nam, prosim, drzte pesti, at je brzy zase dobre. Dekuju a opatrujte si svoji lasku ?? PS: Vzkaz nejen pro novinare, nezlobte se, ale tohle je vse co k tomu reknu. Tak me / nas nekontaktujte.
Dekuju za pochopeni??"

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.