Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Aniston se ukázala polonahá na titulní straně časopisu. "Nelituji ničeho," říká

Info ikona
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston (52) se v nejnovějším rozhovoru rozpovídala o tom, jak vnímala neustále fámy o těhotenství, co ji v životě dělá šťastnou, a jak balancuje mezi pracovním a soukromým životem. Její odpovědi vás mnohdy překvapí!

Jennifer Aniston je hvězda číslo jedna. Herecká i módní ikona se po delší době rozpovídala a zhodnotila svůj život. Co na sebe práskla, a jak je možné, že nelituje ničeho ve svém životě?

Nezastavitelná Jennifer

Poslední dva roky strávila Jennifer natáčením seriálu Ranní Show, poté ji čekalo neuvěřitelně emotivní shledání s kolegy ze seriálu Přátele, které ji zasáhzlo více, než čekala, a mimo jiné lámalo rekordy ve sledovanosti. Během toho spustila prodej vlastní značky vlasové péče a v tichosti věnovala miliony na charitu. Brzy bude Aniston zase všude plno, protože světlo světa spatří hned několik jejích projektů. 

Vzpomínce na seriál Přátelé se dlouho bránila

Návrat všech Přátel a společné vzpomínání na natáčení bylo velice emotivní. "Cestování časem je těžké," říká Jennifer a dodává: "Myslím, že jsme byli hodně naivní, když jsme do toho šli a říkali si: „Jak zábavné to asi bude? Dávají naše dialogy zpátky dohromady, přesně tak, jak byly.“ Pak tam sedíte a je to spíš jako: "No jasně, když jsem tu byla naposledy, nepřemýšlela jsem o tom, co se děje." A mě tvšechny ty pocity velmi překvapily." 

Aniston musela několikrát odejít, aby natáčení ustála

"Bylo to jako mluvit s minulostí: „Ahoj minulost, pamatuješ si mě? Pamatuješ, jak to bylo na hovno? Myslela sis, že všechno je před tebou a život bude prostě nádherný, a pak jsi prošla možná nejtěžším obdobím ve svém životě? Bylo to všechno velmi silné a samozřejmě, všude máte kamery a já už jsem trochu citově přístupná, dalo by se říct, takže jsem musela v určitých chvílích odejít. Nevím, jak moc to potom sestříhali."

Info ikona
Aniston

Svět okolo Jennifer se mění, ale ona zůstává stejná

"Už ani nevím, co je to průmysl. Není to stejné odvětví, jaké bývalo. Už to není tak okouzlující. Pomalu to začíná být o sledujících na TikToku a Instagramu. To jako teď vybíráme herce na základě followerů, ne talentu? Ach."

Matthew Perry nedávno oznámil, že píše paměti. Aniston má na to jasný názor

"Já ještě nemám vzpomínky hotové — stále přicházejí. Ale stejně, tohle mě fakt neláká. Navíc si říkám: "Koho to zajímá?"

V rozhovoru se zmínila mimo jiné o svém (ne)sebevědomí

Reportér Jennifer položil otázku, která se týkala jeho otce, nicméně Aniston odpověděla zcela nečekaně. "Váš otec je v 88 letech stále pracujícím hercem. Představujete si, že byste v jeho věku dělala totéž?"

"Ach jo, vždyť já právě začínám. Teprve nedávno jsem si začala říkat: "Oh, mám to." Myslím, že jsem potřebovala překonat ty překážky sebe-pochybnosti a zjistit, kdo jsem a kde jsem, a jak dlouho tu kur*a jsem."

Sexy ovšem zůstává Jen stále

Věčná spekulace ohledně Aniston? Zda není těhotná

"Kdysi jsem to všechno brala velmi osobně – ty zvěsti o těhotenství a celé to škatulkování „Ach, vybrala si kariéru před dětmi“. Já si v hlavě říkám: "Nemáš ponětí, co se se mnou z lékařského hlediska děje, proč nemůžu mít děti?" Nic nevědí a bylo to opravdu zraňující a prostě ošklivé."

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.