Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Začíná týden plný síly. Těšit se mohou Lvi, ale i Štíři

Info ikona
Horoskop

Druhý lednový týden nemohl být pro tři znamení zvěrokruhu lepší. Získáváte vesmírnou podporu a můžete díky ní něco změnit. Patříte mezi vyvolené i vy?

Nový rok je stále na začátku, ale již ve druhém lednovém týdnu od 10.01-16.01. U tří z dvanácti znamení zvěrokruhu je velká šance, že se jim podaří některé plány úspěšně realizovat. Hvězdy vás aktivně podporují neotřelými nápady, motivací a spoustou energie – to je třeba využít. Kdo by si podle horoskopu měl v nejbližších dnech vyhrnout rukávy k řešení? Jsou tyto tři:

Lev

Lvi jsou v příštích dnech nezastavitelní a konečně jsou schopni realizovat některé ze svých plánů. Bez ohledu na to, co chcete řešit nebo implementovat, uspěje. Ve znamení máte Merkur a Mars, kteří vám pilně pomáhají se spoustou nových nápadů a síly. I finanční záležitosti se nyní řeší velmi rychle. Takže milý Lve, využijte této příležitosti a vyjděte jako vítěz týdne.

Panna 

Ve druhém týdnu roku je toho pro Pannu hodně, ale mohl by se za tím skrývat první pocit úspěchu pro rok 2022. Uran a Jupiter totiž zajišťují, že vše běží Panně jako na drátkách a přibližují tak organizované vzdušné znamení k některým cílům. Ani retrográdní Merkur nedokáže zastavit znamení zvěrokruhu v jeho průběhu. To zní jako skvělý týden, že, drahá Panno!

Štír

Štíři mohou nejlépe těžit ze sextilu mezi Sluncem Neptunem v nadcházejícím týdnu. Vesmírná událost dodává vodnímu znamení potřebnou inspiraci, která jej nakonec v některých věcech posouvá dále. To, co bylo dříve nejasné, je nyní pro Štíry naprostá brnkačka. Vědí, jak se správně vypořádat s událostmi a nenechají se nikým a ničím zastavit na cestě k jejich cíli. I v lásce to díky Venuši jde velmi dobře. Nebojte se tedy milý Štíre, ale využijte této příležitosti a nechte si otevřít cesty k novým věcem.