Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: První lednový týden bude dokonalý pro Býky, především v milostném životě

Info ikona
horoskop

Nový rok začíná s extra porcí motýlů v břiše - alespoň pro určité znamení zvěrokruhu. Abyste si však milostný výbuch užili, musíte si dát pozor na jednu věc!

Pro mnoho znamení zvěrokruhu byl rok 2021 přílivem a odlivem emocí. Je čas nechat tuto horskou dráhu navždy za sebou. Rok 2022 nabízí celou řadu nových možností – a na Býka padne jako na prvního šťastný zásah. Týden od 3. ledna 2022 pro něj začíná oslnivým milostným třeskem, který by ani ve snu nečekal.

Týden lásky pro Býka právě začíná!

Slunce je v konjunkci s Venuší, vládnoucí planetou zrozených v Býku – situace už nemůže být lepší. Oba dláždí cestu k novému (nebo starému) setkání, které bude Býkovi připadat neuvěřitelně intenzivní. Důležité: Na první pohled se Býk ostatním zdá rezervovaný, ale Venuše působí silně, jako by byl Býk stvořen tento týden jen pro lásku. Všechno v jeho životě se scvrkává, nic pro něj už nic neznamená a on sám se dokáže soustředit pouze na milostný život. 

Nyní bude důležité se trochu více otevřít a signalizovat připravenost, pak už vaší lásce nic nebrání, protože hvězdy a celý vesmír vám jsou nakloněny. 

Nejůležitější data pro Býka v roce 2022

Nový rok má pro Býka připravenou další porci změn, zejména v soukromí. Rozhodně by si měl poznamenat tato data: Zatmění Slunce a Měsíce 30. dubna a 15. května a také 25. října a 8. listopadu mu obrátí život naruby. Buďte připraveni!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.