Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Leden patří spřízněným duším. Na osudové setkání se může těšit Býk i Vodnář

Info ikona
Horoskop

Blízkost duše je hluboké, přirozené pouto mezi dvěma lidmi. Najít toto pouto není tak snadné. Tato 3 znamení zvěrokruhu mají štěstí: V lednu najdou svou spřízněnou duši.

"Slepě" si rozumět, přesně vědět, co se v tom druhém odehrává a téměř automaticky doplňovat věty partnera – to je to, co tvoří opravdu životní vztah. Najít toho zvláštního člověka rozhodně není snadný úkol. 3 znamení zvěrokruhu však mají výhodu, protože v lednu potkají svou spřízněnou duši. Od 4. ledna jsou trpasličí planeta Ceres a Venuše, která výrazně ovlivňuje veškeré milostné vztahy, v těsném spojení a pozitivně ovlivňují (milostný) život následujících znamení zvěrokruhu: 

1. Býk

Pokud jde o lásku, Býci jsou nejen velmi loajální, ale hlavně si váží jistot, které vztah nabízí. Proto lidé ve znamení Býka často touží po tom jediném zvláštním člověku, kterého budou bezpodmínečně milovat a od kterého budou tuto lásku i cítit nazpět. Aniž by to tušili, touží po své spřízněné duši, která jim velmi brzy zkříží cestu díky spojení Ceres-Venuše. Mějte oči otevřené!

2. Štír

Pustit si někoho k tělu je pro otrlého Štíra stejně těžký úkol, jako věřit v blízkost lidí obecně. Lidé ve znamení Štíra si často myslí, že si takový druh náklonnosti ani nezaslouží. Proto Štíři svou spřízněnou duši většinou vůbec nehledají. To se tento měsíc změní, protože nyní platí heslo: „Nehledáno, ale nalezeno“. Jste zvědaví, kdo bude vaší spřízněnou duší? 

3. Vodnář

Vodnáři se již nyní mohou těšit na předčasný narozeninový dárek. Konkrétně dostávají dar hluboké lásky a bezpodmínečné náklonnosti tím, že se setkají se svou spřízněnou duší. "Konečně," pomyslíte si pravděpodobně. Protože jako Vodnář jste dlouho čekali na tuto jedinou osobu. Nyní se sen stává skutečností – díky Ceres a Venuši! 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.