Reklama
Autor: Depositphotos

Sex kolem světa

Jiná země, jiné zvyky. Platí to i pro milostné hrátky. Než začnete plánovat, kam v létě vyrazíte, zvažte i to, jaké milence tam můžete potkat.

Polygamní Keňané

V masajské kultuře, která v Keni převládá, je hluboce zakořeněna polygamie. Většina mužů má zároveň několik milenek. Naproti tomu pro ženy představuje sex spíše otravnou povinnost než zábavu. V televizních pořadech jim proto radí zkušené sexuální odbornice.

Nároční Rusové

Vodka, krásné ženy a spousta sexu! Rusové „to“ dělají 143krát ročně, a jsou tak celosvětově na druhém místě. Muži jsou typičtí machové – dominantní a neotesaní. Chtějí sexy vampa v minisukni a zároveň perfektní hospodyňku, která je obskakuje v posteli i v kuchyni. A ještě jedno minus mají ruští muži – tam  „dole“ jsou prý velmi chlupatí.

Francouzi milují orál

Orální sex patří k běžným milostným hrátkám, swingers kluby, kde si to může rozdat každý s každým, mají vysokou návštěvnost a sexuální „trojka“ není žádné tabu! Francouzi mají rádi žhavý sex. 41 % se podle průzkumu už někdy zúčastnilo erotických hrátek s více partnery najednou. Věrnost se ve Francii moc nenosí, 40 % mužů je záletných.

Češi málo experimentují

S námi Čechy je tak trochu potíž, v sexu jsme otevření, tolerantní a nejsme svázáni žádnými náboženskými předsudky. V četnosti pohlavních styků dosahujeme průměru, ale pokud jde o experimentování, žádná sláva to není. Klasika je klasika, a tak se v českých domácnostech nejčastěji souloží v misionářské poloze nebo „na koníčka“. Je to asi jako se vším – mnohem víc řečí než opravdových skutků.

Řekové: aktivní a věrní

Jsou to bez nadsázky skuteční bohové sexu. Milují se v průměru 164krát ročně, což je světový rekord. Během milostného aktu vyzkoušejí v průměru 6,4 sexuálních praktik, jen tak pro srovnání, ve střední Evropě jsou to jen tři. Ačkoli Řekové ohromně rádi flirtují, patří k těm nejvěrnějším Evropanům.

Němci sázejí na dobrou techniku

Jsou vyhlášenými sexuálními turisty a obzvlášť v Thajsku o tom vědí své. Němci dokonale ovládají sexuální techniky a je pravda, že v této oblasti nemají téměř žádné zábrany. Orální sex provozuje 80 procent lidí. Pokud je tedy vaším snem živočišný sex bez kapky studu a jakýchkoliv předsudků, vsaďte na Němce.

Temperamentní Bulhaři

Bulhaři jsou milenci s velkou fantazií a nebrání se letním románkům. Zdejší „plážoví inženýři“ jsou mezi zahraničními turistkami notně oblíbení. Bulharsko je velmi liberální zemí, a tak si sex můžete klidně užívat na pláži, aniž by vás někdo napomínal.  

Japonci jsou kreativní, ale…  

Nafukovací panny s jačími chlupy, komiksové figurky s obrovskými prsy a erotická bondáž (svazování  partnera pouty) povýšená na umění – s tím vším se v Japonsku můžete setkat. Sex je tu poněkud neobvyklý, ale ne nejlepší. Jen 10 % Japonců považuje svůj sexuální život za vzrušující. Láska je tabuizované téma, zamilované páry se na veřejnosti ani nepolíbí. 

Švédové plní žáru  

V chladné Skandinávii asi neočekáváte ten nejžhavější sex na světě. Ale mýlíte se. Švédové jsou jako tamní krajina, na první pohled studení a nudní, na ten druhý neskonale krásní. V posteli jsou velmi výkonní a vydrží „to“ dělat tak dlouho, jak bude potřeba. K fyzické lásce přistupují s velkou otevřeností, dokonce už ve třetí třídě základní školy se o ní mluví při výuce. Švédky mají během života v průměru 11,8 sexuálních partnerů, což je proti střední Evropě celý dvojnásobek.   

Turci: vášniví a velmi žárliví

Turci jsou sexuálně velmi aktivní a tvůrčí. Během svého života vystřídají průměrně 14,5 sexuálních partnerů, což je řadí na jedno z předních míst na světě. Muži jsou však na své ženy velmi žárliví. Turecké krásky jsou proto ve flirtování s cizími muži velmi opatrné, aby si to doma nerozházely.

Brazilci mají nejdelší…  

… milování! Milostný akt v průměru trvá 24 minut, což je světový primát! Muži se vyznačují horkou krví a  slabostí pro něžné pohlaví. Alespoň jednou týdně se tam sexu oddává 82 procent lidí a celých 77 procent Brazilců zbožňuje orální sex. Kult těla je v Brazílii tak výrazný, že mnohé muže trápí obava ze sexuálního selhání a 50 % jich přiznává problémy s erekcí a mnozí si už „preventivně“ vypomáhají viagrou. Ale pozor, Brazilci jsou hodně žárliví a majetničtí. Takže pokud se kvůli kvalitnímu sexu rády vzdáte nějaké té emancipace, vzhůru do Jižní Ameriky!

O velikány není zájem
Nedaří se vám prožívat sex naplno? Naučíme vás to!
O čem chlapi sní 1
TwitterFacebookTisknoutTisknout

7 zdravotních benefitů, které nám přináší sex

7 zdravotních benefitů, které nám přináší sex

Většina z nás vnímá sex jako symbol společné lásky, akt k ...

7 poloh, při kterých si užijete skvělý sex i s malým penisem

7 poloh, při kterých si užijete skvělý sex i s malým penisem

Mýtu, že k ženskému vyvrcholení je zapotřebí velkého penisu, už by dneska ...

Českým ženám chybí sex! Můžou za to jejich manželé?

Českým ženám chybí sex! Můžou za to jejich manželé?

Když se váš partner chová spíš jako kamarád a do milostných ...

Čtvrtá orientace: Kdo jsou ti asexuálové?!

Čtvrtá orientace: Kdo jsou ti asexuálové?!

Pro někoho je smyslem života, jinému stačí jednou za čas. Najdou se i lidé, kteří...

Královská radost: William a Kate čekají třetí dítě

Královská radost: William a Kate čekají třetí dítě

Radostná zpráva, že vévodkyně Kate Middleton a její manžel princ William zplodili ...

Recept: Cibulová marmeláda s portským vínem

Recept: Cibulová marmeláda s portským vínem

Deštivé období ovlivňuje nejen naši náladu, ale také chutě. ...

7 zdravotních benefitů, které nám přináší sex

7 zdravotních benefitů, které nám přináší sex

Většina z nás vnímá sex jako symbol společné lásky, akt k ...

 Braňte svoji krásu: Osvěžující domácí maska

Braňte svoji krásu: Osvěžující domácí maska

Jste unavená, vystresovaná a vaše pleť to těžce odnáší? Nenechte si ...

Reklama
PŘIHLÁSIT K ODBĚRU NEWSLETTERU
X
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama