Reklama
Foto: Getty

Herci ze seriálu Přátelé: Jak vypadají dnes vs. zamlada?

Čas letí! Jedni se ani za mák nezměnili, někteří zas zestárli a jednu herečku změnily plastické operace.

David Schwimmer (50)

Známý herec vyhlásil minulý rok comeback. Jinak skromný a pokorný manžel a otec malé holčičky si zahrál v populárním seriálu American Crime Story, kde ztvárnil jednoho z právníků O. J. Simpsona, který byl v 90. letech obviněn z vraždy své exmanželky a jejího kamaráda.

pizap.David

My si ho pamatujeme spíš jako představitele paleontologa Rosse Gellera, který měl neuvěřitelnou smůlu v lásce. Však si vzpomeňte, že jeho první žena byla lesbička, druhá se s ním rozvedla proto, že u oltáře řekl jméno jiné a třetí – jeho celoživotní láska Rachel – se za něj vdala jen proto, že byla zrovna opilá. Naštěstí pro něj všechno skončilo happy endem. To nám dává naději, že i když vám osud hází klacky pod nohy, nakonec snad všechno dopadne dobře.

Jennifer Aniston (48)

pizap.Jennifer

Bezpochyby neslavnější z Přátel se stala tato herečka. Navrch měla už v 90. letech, a to nejen proto, že si vzala Brada Pitta, ale proto, že se stala jednoduše nejpopulárnější postavou seriálu. Poté, co skončila poslední, desátá řada, její kolegové měli o role celkem nouzi, ale ona ne. Natočila úspěšné komedie Marley a já, Zkus mě rozesmát nebo Millerovi na tripu a v roce 2014 si zahrála v dramatu Dort, který jí dokonce vysloužil nominaci na Zlaté glóby. Dlouho to vypadalo, že v lásce štěstí nenajde, ale jsou to dva roky, co se vdala za herce Justina Therouxe. I přes její herecké úspěchy si ji většina diváků pamatuje jako roztomile marnivou krásku Rachel Green, která utekla od své svatby, nesčetněkrát randila s Rossem a zarputile se honila za vztahy s pěknými, úspěšnými muži a vlastní kariérou v módním průmyslu.

Matt LeBlanc (49)

pizap.Matt

Když Přátelé skončili, byla to právě postava Joeyho Tribianiho, která dostala šanci na pokračování. Spin-off Joey se zaměřil na další život neúspěšného herce a jeho eskapády v milostném životě. Možná kvůli absenci kolegů z Přátel neměl seriál příliš velký úspěch a byl brzy zrušen. Matt se skoro na sedm let odmlčel, od té doby hraje v několika seriálech. Měl dva vážné vztahy, z jednoho z nich má dceru Marinu. Joey byl oproti tomu neuvěřitelný sukničkář a tak trochu trouba, ze kterého často vypadly neuvěřitelně vtipné hlášky a nápady. Pamatujete si, jak vlezl dobrovolně do skříně a nechal zloděje vykrást celý byt? Nebo jak koupil husu a kachnu a choval je jako domácí mazlíčky?

Courteney Cox (52)

pizap.Courteney

Americká herečka, známá zejména jako představitelka Moniky Geller, toho v životě stihla hodně. Po medializovaném vztahu s Michaelem Keatonem si vzala herce Davida Arquetta, se kterým má dceru Coco, jejíž kmotrou je Jennifer Aniston. Dnes už jsou rozvedení, ale Courteney je zasnoubená s novým přítelem Johnnym. I když patřila k nejkrásnějším ženám v Americe, sláva ji dohnala k touze po věčném mládí. I když toho dnes lituje, prošla si několika plastickými operacemi a pak dalšími zkrášlovacími procedurami, které jí měly navrátit vzhled z dob předtím, než se nechala operovat. Monica Geller toho také stihla hodně – nejdřív pracovala jako servírka, poté měla vlastní catering, nakonec se stala šéfkuchařkou. Milovala Richarda, nejlepšího přítele vlastního otce, a pak Chandlera, kterého si nakonec vzala a adoptovala s ním děti.

Lisa Kudrow (53)

pizap.Lisa

Velmi poklidný rodinný život vedla už od roku 1995, kdy se vdala za muže, se kterým žije dodnes. Mají spolu syna. I když jste ji možná na plátně od Přátel neviděli, Lisa má za sebou celkem pozoruhodnou kariéru. Hraje každý rok minimálně v jednom filmu či seriálu, ale získává převážně vedlejší role. Nutno říct, že je přesným opakem své bláznivé role Phoebe Buffet, holky, která žila na ulici poté, co její matka spáchala sebevraždu. Možná se vám to zdá jako smutný osud, ale jak jistě víte z televize, Phoebe je věčná optimistka, která si s ničím hlavu neláme. I s ní to osud zamýšlel dobře, ke konci seriálu si vezme bohatého přítele Michaela.

Matthew Perry (47)

pizap.Matthew

Potýkal se se závislostí na alkoholu, opiátech a tišicích lécích. Poté, co skončila jeho účast v seriálu, měl sice dost nabídek, ale žádná z nich neslavila úspěch. Sláva, na kterou byl z 90. let zvyklý, byla nadobro pryč a právě omamné látky mu pomáhaly zapomenout. Dnes je Matthew už více než patnáct let čistý, single a bezdětný. Možná se na něj brzy usměje štěstí tak, jak se to stalo Chandleru Bingovi, který po letech samoty začal randit s Monikou, se kterou se oženil a adoptoval tři úžasné děti.

Oblečte se podle Jennifer Aniston! Poradíme vám, jak na to.
Chvalte bezdětné ženy, tvrdí odborníci. Přispívají společnosti lépe než matky
Na plátně nejlepší přátelé, ve skutečnosti rivalové
TwitterFacebookTisknoutTisknout

Nemusím za každou cenu vyhrávat, říká Gabriela Koukalová

Nemusím za každou cenu vyhrávat, říká Gabriela Koukalová

S Gabrielou Koukalovou (28) jsme si nechtěly povídat jen o biatlonu (jakkoli k ní pořád ...

Královská svatba je na spadnutí: Jak je to skutečně s Meghan Markle?

Královská svatba je na spadnutí: Jak je to skutečně s Meghan Markle?

Svět se dělí na dva tábory. Zatímco jeden nastávající princeznu ...

FOTO: Sexy čtyřicítky, kterým by věk nikdo nehádal

FOTO: Sexy čtyřicítky, kterým by věk nikdo nehádal

Říká se, že věk je jen číslo a tyto ženy jsou toho živoucím důkazem. ...

Maminky roku 2018: Které zahraniční hvězdy porodí?

Maminky roku 2018: Které zahraniční hvězdy porodí?

Rok 2018 přinese očividně hodně veselí. Minimálně osmi kráskám se nápadně...

Budeš mít ségru nebo bráchu aneb jak dítě připravit na příchod sourozence

Budeš mít ségru nebo bráchu aneb jak dítě připravit na příchod sourozence

Ať už se u vás na druhý pokus staví čáp, nebo vrána, každý člen rodiny to ...

5 tipů, jak bojovat proti vráskám

5 tipů, jak bojovat proti vráskám

Od určitého věku se vráskám nevyhneme, ale existuje pár způsobů, jak jejich ...

Nemusím za každou cenu vyhrávat, říká Gabriela Koukalová

Nemusím za každou cenu vyhrávat, říká Gabriela Koukalová

S Gabrielou Koukalovou (28) jsme si nechtěly povídat jen o biatlonu (jakkoli k ní pořád ...

S květnovým Světem ženy vykvetete (nejen) do krásy

S květnovým Světem ženy vykvetete (nejen) do krásy

Čas lásky začíná! V májovém čísle najdete nejen plno rad a tipů, jak...

Reklama
PŘIHLÁSIT K ODBĚRU NEWSLETTERU
X
Přihlášení k odběru newsletterů
* povinná pole
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama